I-KLIK doporučuje: The Maddigans!
1.11.2013
16.00
16.00
2.11.2013
16.00
16.00
3.11.2013
16.00
16.00

zdroj: archiv kapely

 

Další díl naší rubriky „I-klik doporučuje“ je tu. V této rubrice se vždy snažíme představit mladou, zahraniční, nadějnou a především neznámou kapelu. Dnes bude všem těmto atributům učiněno zadost. Na dnešní díl jsem si vybral kapelu The Maddigans. Pokud je pro vás tato kapela neznámá, máte jedinečnou příležitost ji v tomto týdnu poznat.

 

The Maddigans pocházejí z kanadského Edmontonu. Tahle čtyřčlenná banda hraje již 5 let. Hrají v klasickém složení: bicí, basa, kytara a zpěv. I podle toho jde poměrně snadno určit vody, ve kterých se tahle banda pohybuje. Ano, jde o klasický pop-punk. I když se sami uvádějí jako kick ass punk rock.

Bez pochyby hlavní lákadlo celé jejich tvorby je zpěvačka Trisha, která posunuje hudbu o nějaké to patro víš. I když musím sportovně uznat, že její vokály někdy připomínají spíše disney channel, než pořádnou atmosféru koncertu. Avšak stále platí, že jejich hudba nikoho neurazí, ba naopak. Za 2 vydaná EP si našli dostatek fanoušků i v Evropě. Proto jsou také teď na více než měsíční tour po evropských městech. A jak sem na začátku naznačil, v dostatečné míře se představí i fanouškům z ČR.

 

Tihle mlaďoši si totiž v ČR naplánovali hned 3 koncerty po sobě:

Začínají v pátek 1. listopadu v pražském klubu Popocafépetl na újezdě. Společně s nimi se můžete těšit na kapely Sun Drive, In Hope We Die a Night Before The End.

V sobotu, tedy 2. listopadu, se představí v Plzni. Konkrétně zavítají do klubu Jekyll & Hyde a společně s nimi se představí kapely Y? a Ember’s Bridge.

Svou návštěvu zakončí v neděli 3. listopadu v Brně. V klubu Desert se představí společně s Milestone, Ňuňu a Mateys.

 

Pokud vás zaujaly, přijďte je podpořit. Vstup je dobrovolný!

 

Na závěr přidávám jejich klip k písni „Miles Ahead“ z jejich aktuálního EP „Love vs Passion“: