I-klik doporučuje: Scarred by Beauty!

foto: archiv_Scarred by Beauty

 

Naše rubrika „i-klik doporučuje“ zažívá své první malé jubileum. Dnes je totiž na pořadu již 10 díl. V této rubrice vám každý týden představujeme jednoho neznámého, talentovaného, zahraničního interpreta, napříč všemi žánry a styly.

 

Dlouho jsem přemýšlel, koho si na dnešní díl vyberu. Nakonec jsem se rozhodl pro super talentované kluky z Dánska. I když hrají nějaký ten rok, pro mě tato kapela znamená jednoznačně objev roku. Vážení čtenáři, Scarred by Beauty!

 

Tahle pětičlenná banda z Dánské metropole Kodaně na to jde vždy pořádně zhurta. Jejich podání hardcoru s občasnými melodickými prvky si určitě najde své příznivce. Zvlášť pokud se, jako v tomto případě, jedná o neuvěřitelně sympatické a pracovité hudebníky. Hudbu pro slečinky však pod tímto počinem rozhodně nehledejte.

Ačkoliv od svého vzniku v roce 2006 mají na svém účtu již 2 EP a 2 alba. Platí, že o této kapele uslyšíme hlavně v budoucnu. Svým aktuálním počinem Cape Zero nastartovali svojí profesionální kariéru a můžeme se jenom těšit na jejich další růst, který určitě přijde.

 

SBB se České republice již několikrát velmi úspěšně představili. Mimo jiné na největším českém festivalu Rock for People, nebo jejich poslední vystoupení v pražském klubu Chapeau Rouge 30.června.

Aktuálně hrají na tour po Indonesii. Můžeme jen doufat, že se co nejdříve zase vrátí do Prahy.

 

Na závěr přidávám jejich poslední videoklip z desky Cape Zero – Ikaros: