I-KLIK DOPORUČUJE: Sarah Where Is My Tea!
12.4.2014
20.00
20.00
20.00
20.00

foto: archiv_Sarah Where Is My Tea

 

Po kratší odmlce se opět vrací „I-klik doporučuje“! V této rubrice vám každý týden představujeme jednoho talentovaného, méně známého, zahraničního interpreta. Výběr prochází napříč všemi styly a žánry.

 

Tento týden k nám zavítá pár opravdu zajímavých kapel a tak nebylo zrovna jednoduchý vybrat toho správného kandidáta na tento díl. Nakonec jsem si vybral kapelu, která patří k jedné ze špiček ruského coru. Tento týden vám představím bandu s velmi neobvyklým názvem – Sarah Where Is My Tea.

 

Tihle bombarďáci pochází z malého městečka Brjansk na západě Ruska. Společně hrají od roku 2008 a v kapele jich napočítáme celkem 5. Hrají styl na pomezí hardcoru, metalcoru a post-hardcoru. Ale jak o sobě sami říkají: „SWIMT není o stylech, hudba je o celkovém cítění,“ a tím vytvářejí jedinečný sound kapely, kterým se vyčleňují ze zástupu podobně znějících kapel.

Rozhodně to nejsou žádní otloukánci. Za svoji dosavadní kariéru stihli odehrát přes 200 koncertů. K tomu stihli vydat jedno EP a nahrát 2 desky. Tu druhou, kterou vydali minulý rok a nese název „Love & Honor“, si dokonce velmi úspěšně nahráli sami a konečný zvuk dosahuje kvalit renomovaných studií. Mimo jiné o sobě taky dali vědět povedenou cover verzí písně „Born To Die“ od zpěvačky Lany Del Rey.

 

Aktuálně jsou na evropském tour a jednou ze tří zastávek v Čechách bude i Praha. Konkrétně klub Chapeau Rouge, kam zavítají již tuto sobotu 12.4. Jako support je doplní rakouští Almost Failed. Těšit se můžete i na pořádné české zastoupení v čele s vynikajícími Modern Day Babylon, dále je doplní Break The Rules a Attack The Hero. Na večer je naplánovaná i after party, kterou si vezmou na starost kluci z pražské kapely Black Bay v jejich speciálním DJ drum and bass projektu White Mice.

Vstup na tuto akci je dynamický, to znamená, že čím více lidí se přihlásí na FB eventu, tím menší vstupné bude. Aktuálně je na 120,-Kč.

 

Upozornění: Nemá cenu se vstup snažit uměle snížit, protože biti by na tom byli jak kapely, tak především BrainWave Production, kteří nám tuto super akci připravili. Tak se nebojte a přijďte podpořit domácí scénu!

 

Odkazy:

Fb event

Fanpage kapely

 

Na závěr přidávám jejich velice povedený cover na píseň „Born To Die“: