I-KLIK DOPORUČUJE: Random Hand!

zdroj: archiv kapely

 

Je léto, a k létu patří pivo, kamarádi a především dobrá nálada navozená nějakou dobrou kapelou. Dovoluji si jednu takovou představit.

 

Kapela RANDOM HAND vznikla v Británii. Za svojí činnost od roku 2002 stihla vydat 3 alba. Jejich hudba se vyznačuje především neuvěřitelnou energií, kterou dávají do svého každého vystoupení.

Tahle sympatická banda hraje mix ska, reggea a punku s prvky rocku, hip-hopu a metalu. V porovnání s dalšími kapelami hrající skáčko, vystupují z řady především tím, že na stagy najdete pouze 4 muzikanty. Žádné zástupy zbytečných dechů okolo.

Možná je to právě menší počet členů, nebo fakt, že tihle kluci se nebojí přitvrdit a rozvířit vlny. Každopádně energie, kterou jsou schopný předat publiku, je neskutečná a většinou zanechá trvalé následky.

 

Na živé vystoupení téhle bandy si budete muset počkat. Jejich poslední návštěva ČR proběhla na letošním Mighty Sounds, kde jejich vystoupení patřilo k nejemotivnějším z celého festivalu.

Jako náplast může působit fakt, že Random Hand se chystají natočit novou desku. Poslední vyjádření kapely znělo, že se zavírají do studia, dokud nenatočí to nejlepší, co umí.

 

youtube.com