I-KLIK doporučuje: One Night Only

zdroj: archiv kapely

 

Další díl „i-klik doporučuje“ je tu pro vás. V této rubrice vám každý týden představujeme nějakého nového, mladého, neokoukaného, zahraničního interpreta. Tento týden opět zavítáme do Velké Británie za rock/indie kapelou One Night Only.

 

Společně hrají již od roku 2003 a na svém kontě mají 2 úspěšná alba a řadu singlů.

Od této kapely dostaneme porci především uklidňující, odpočinkové hudby, která přímo vybízí na relax. Ať už po příchodu z práce, ze školy nebo jen tak pro vlastní klid. Jejich nenáročná hudba vám zpravidla zvedne náladu, ať už nad ní přemýšlíte, či nikoliv. Do podvědomí se vám určitě dostal singl „Just For Tonight“ nebo cocacolový hit „Can You Feel It Tonight„. Jediné upozornění plyne, že né každému se musí zalíbit na první poslech. Často se snaží svojí hudbu ještě zpestřit o nějaký ten sampl a vše se prostě podařit nemůže. Avšak věřím, že své posluchače si tahle banda určitě najde.

 

One Night Only se českým fanouškům představili zatím pouze jednou. A to minulý rok na podzim, při týdenních oslavách 20. narozenin jednoho z nejúspěšnějších českých klubů Roxy.

V současné době, se můžeme těšit na 3. řadovou desku, se kterou si ale kluci dávají pořádně na čas. Ve studiu byli již minulý rok, avšak deska ještě pořád nikde. Tak snad bude stát za to, a třeba nám jí tihle kluci přivezou představit i do Čech.

 

Na závěr přidávám jejich první velký singl „Just For Tonight“: