I-KLIK DOPORUČUJE: As It Is
16.4.2014
17.00

foto: archiv_As It Is

 

Další týden uběhl a tím pádem je tu další díl „i-klik doporučuje“. V této rubrice vám každý týden představujeme jednoho talentovaného, méně známého, zahraničního interpreta. Výběr prochází napříč všemi styly a žánry.

 

Zimní dny jsou snad už konečně za námi. A i když je léto ještě daleko, podle délky mini sukní se už nezadržitelně blíží. Pokud však nechcete zbytečně čekat a nasát pořádnou letní atmosféru s předstihem, zpozorněte! Tento týden do Prahy zavítá kapela, která vás zaručeně na tuhle vlnu naladí. Tento díl se věnuje As It Is.

 

Tahle mladá partička pochází z britského městečka Brighton. Hrají klasický pop-punk, který je okořeněný výbornými a nápaditými vokály. V kapele jich napočítáme celkem 5 a společně oslaví teprve 2-leté působení. Za tuto krátkou dobu už stihli vydat 2 plnohodnotné EP a jedno akustické. To poslední s názvem „This Mind Of Mine“ vyšlo tento rok v březnu a získalo značný ohlas.

 

 

Pokud jste o nich ještě nikdy neslyšeli, tak jako já, zcela jistě jste slyšeli nějaký cover, který udělal jejich zpěvák Patty Walters, dostal se i ke mně i přes odpor k popovým coverům. Ten se sice stal „hvězdou“ youtubu, ale kapela na pořádný úspěch ještě čeká. I když čeho stačili dosáhnout, není zanedbatelné. Tahle banda má každopádně slušně našlápnuto a byla by škoda je propásnout na jejich prvním evropském turné.

 

Jednou ze zastávek totiž bude pražský klub Popocafépetl na Újezdě. Koncert proběhne ve středu 16.4 pod záštitou Full Heart Agency. Jako support budou mít holandský mlaďochy z kapely The Lost Boys Club. A dále český kluky Another Fake Heroes a Nameless Brothers. Vstup je dobrovolný, avšak minimálně 50,- Kč.

 

Odkazy:

Fb event

Fanpage