Hvězdy stoupají v Hard Rock Cafe Praha!!
3.3.2011
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00

Největší hvězdy světové hudební scény jsou spojeny s proslulou značkou Hard Rock Cafe a zásobují je upomínkovými předměty nejslavnějších dob. V Praze dostanou nejlepší české a slovenské kapely z hudební soutěže Skutečná liga příležitost se takovou hvězdou stát.

Od 2. 3. každou středu a čtvrtek vám bude Hard Rock Cafe Praha (Dům U Rotta, Malé náměstí 3, Praha 1) ve spolupráci s N. S. E. F. Production servírovat to nejlepší z 1000 naživo zúčastněných kapel žánru rock & pop z hudební soutěže Skutečná liga za 6 let její existence v rámci cyklu Best of Skutečná liga. Koncept soutěže založený na živém vystoupení všech přihlášených zaručuje nejlepší výběr současné české a slovenské neprofesionální scény. Postupně zahrají např. Neosound, Bomberos, Last Time, Head Down, Segment a řada dalších.

Smyslem všech kapel je hrát, hrát, hrát. A proto jsme domluvili na Best of Skutečná liga s tímto legendárním klubem, který nám v minulosti ukázal, jak by se kluby tady v Praze měly o kapely starat… Je to jedinečná příležitost pro skupiny, které se kdy v soutěži objevily, ukázat, co v nich je a kdo ví…? Třeba někdo obdrží i zahraniční ´laso´, jak se nám již v minulosti stalo. Veřejným tajemstvím je, že klub vyměnil kompletně i PA systém, takže tento těžko ozvučitelný prostor získal další body na stupnici zvukové kvality. A aby se nebáli chodit i fanoušci, jsou pro ně připraveny výhody v podobě levnějšího piva a koktejlů, vstup je samozřejmě zdarma. Aktuální program s informacemi je na facebooku soutěže Skutečná liga nebo na www.skutecnaliga.cz.“ říká Michal Stanislav z pořádající agentury N.S.E.F.