HURTS SVÉ NOVÉ ALBUM PŘEDSTAVÍ VE FORU KARLÍN
17.11.2017
20.00

17.11.2017 – 20.00

Praha, Forum Karlín 790,- Kč + poplatky od 2.6. na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal,

na místě 900,- Kč.

 

Synthpopové duo Hurts z Velké Británie má u nás silnou fanouškovskou základnu, o čemž svědčí v minulosti vyprodané koncerty i velký zájem o každý nový počin kapely. Nedávno představili nový singl Beautiful Ones, který je už na první poslech stadionovým hitem se silným refrénem a lehce zapamatovatelnou melodií. Pražské publikum si, nejen tento song, bude moc zazpívat společně s Hurts na jejich koncertě, který se odehraje 17.listopadu v pražském Forum Karlin. Vstupenky za 790 Kč + poplatky budou v předprodejích

 

Již sedm let uplynulo od vydání průlomového singlu skupiny Wonderful Life a jejich debutového alba Happiness. Od té doby se britské duo stalo jednou z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších formací popu v Evropě, s mnoha top ten alby a řadou hitů v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Švédsku, Irsku, Rusku, Polsku, Ukrajině, Finsku, Holandsku a ve Velké Británii. Hurts také dosud jen v roce 2016 prodali přes 100 000 vstupenek na své koncerty a stali se tak jednou z nejúspěšnějších nových britských kapel posledního desetiletí.

 

Po triumfálním začátku v roce 2010 Theo Hutchcraft a Adam Anderson vydali dvě další alba – Exile (2013) a Surrender (2015) – která dala světu další singly (včetně Stay a Some Kind of Heaven) a radiové hity, zatímco jejich koncerty jsou hodnoceny jako jedny z nejnápaditějších v poslední době.

„Je pro nás velkým potěšením ohlásit DESIRE. Album plné vášně, bolesti a chtíče. A také plné té nejlepší hudby, kterou jsme kdy složili „ říkají o novém albu Hurts.

 

Oznámení alba následuje po zveřejnění singlu Beautiful Ones, který byl ihned pochválen kritiky NME, i-D, Paper, Attitude, Metro a The Line of Best Fit.

 

 

Nové album s názvem Desire vyjde 29.září.

 

Více info:

www.informationshurts.com

www.facebook.com/hurts

www.forumkarlin.cz

www.facebook.com/forumkarlin

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion