HOT NEWS Z KREANS OSTROVNÍHO FESTIVALU

První letní dny jsou za námi. Všichni si užíváme slunečné dny a těšíme se, že jich bude co nejvíce. Děti si užívají poslední dny ve škole a nemůžou se dočkat letních prázdnin. Kreans Ostrovní festival se uskuteční až v září, ale jeho pořadatelé připravili pro přicházející letní prázdniny několik slevových akcí pro fanoušky či možná nové příznivce tohoto jednodenního nejen hudebního festivalu.

Horké předprázdninové novinky

Na festivale si budete moci užívat nejen pop & rock, ale také hudbu od zvučných DJ jmen, jako jsou Chris Sadler, Michael C, Carl Lope aj. v Jagermeister zóně, která bude druhou hudební stagií ve festivalových Kasárnách pod Radobýlem od 13:00 – 24:00 hodin.

 

Dalšími hvězdami festivalu budou také Kazma a Bruno, moderátoři Fajn rádia, kteří budou celý den provádět festivalem.

 

Hlavní hvězdou festivalu, která zavítá do Litoměřic po pěti letech na festival, je kapela Kabát. Účastníci se mohou těšit na 90 minutové koncertní vystoupení na velkolepém pódiu.

 

Hlavní změnou letošního festivalu je místo konání. Z tradiční plochy se akce přesouvá z důvodu nedostatečné kapacity pro vybudování pódia, do prostoru bývalých kasáren Pod Radobýlem.

 

V průběhu celého dne budou v areálu rozmístěny stánky s občerstvením a nebudou chybět ani sportovně – odpočinkové aktivity, např. nová hra Bossaball.

Line-up – hlavní scéna

13:00 – Rimortis

14:20 – Midi Lidi

15:30 – Evelynne

16:40 – Charlie Straight

17:50 – Toxique

19:00 – UDG

20:30 – Mig 21

22:00 – KABÁT

 

Do konce července mají všichni možnost zakoupit lístek na Kreans Ostrovní festival za pouhých 390,00 Kč. V srpnu budou lístky k prodeji za 490,00 Kč a v průběhu měsíce září za 590,00 Kč. Cena vstupenky na místě bude 640,00 Kč. Počet lístků do jednotlivých předprodejů je omezen. Kompletní informace o předprodejích, slevách, zvýhodněných předprodejů, soutěžích (např. o zájezd k moři) a další informace o programu je možné najít na www.vinobranilitomerice.cz čiwww.ostrovnifestival.cz