HIP HOP KEMP PŘIVEZE HVĚZDY SVĚTOVÉ ÚROVNĚ

Stejně jako každý rok i letos jeden z nejuznávanějších evropských festivalů představí široké spektrum nejlepších umělců tohoto žánru.

 

Mnoho hlavních hvězd na Hip Hop Kemp přicestuje až z dalekých Spojených států. Kromě uznávaných Ghostface Killah & Raekwon se představí například mladý cenami ověnčený talent Joey Bada$$, který svou velkolepou show českému publiku představí vůbec poprvé. Mezi nejnovější vyhlášené hvězdy patří Demigodz – Apathy & Celph Titled + DJ Illegal of Snowgoons. Přestože se dočkají zakrytého hangáru, o silný zážitek nabitý energií rozhodně nebude nouze.

 

Svoje příznivce si najde nový projekt, který vytvořil Ego z Kontrafaktu, Podzemgang. Tento talentovaný muzikant jezdí na Hip Hop Kemp už od prvního ročníku a skvělá atmosféra při jeho vystoupeních se stala legendární. Podzemgang je spontánním a živelným projektem, který vás okouzlí. A samozřejmě, jak již bylo řečeno, i letos se můžete těšit již tradičně na vystoupení českého Kontrafaktu. Dalším zástupcem české scény se stane například Vladimír 518.

 

Něco neobvyklého zažijete, pokud navštívíte vystoupení polské kapely Bisz & B.O.K. Gramofony u nich hrají stejnou roli jako basa, kytara, housle či sampler. Jejich skvělou show doplňuje vybavení v podobě desek v barvách drahých kovů.

 

Hip Hop Kemp letos uvítá také další americkou hvězdu, jižanského rapera Yelawolfa. Že se jedná o velkou osobnost, dokazuje dlouhý výčet velkých jmen na jeho albech jakým jsou například Eminem, Rick Ross, Bun B, Travis Barker či Lil Jon. Rozhodně si tedy nenechte ujít jeho show, která vás ohromí.

 

Chcete-li zažít tvrdost, surovost, mocnost a současně klasiku, zajděte na PRhyme. Podle HipHopDX je totiž cd PRhyme albem roku. Z Nitry se na vás přijedou podívat Kaidžas & DJ Lucco. Na Hip Hop Kemp přiletí až z Londýna a chystají speciální show s hosty.

 

Na letošním HIP HOP KEMPU se rozhodně máte na co těšit. Opět překvapuje, opět ohromuje. Zaslouženě se zařazuje mezi nejlepší festivaly a každý rok tuto skutečnost znovu dokazuje a utvrzuje.

 

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Eventim a Pandaticket.cz.