Headlinerem festivalu METALFEST se stává americká thrashmetalová legenda Megadeth !!
8.6.2012
9.6.2012
10.6.2012

Putovní festival METALFEST si za tak krátkou dobu vybudoval jméno jednoho z nejnavštěvovanějších festivalů v České republice! Amfiteátr Lochotín má nezaměnitelnou atmosféru pro hudební události a my se tak můžeme 8. – 10.6 2012 těšit na třídenní maraton té nejlepší rockové a metalové hudby!!

 

Ano, americký thrashmetalový gigant MEGADETH s legendárním hudebním géniem Dave Mustainem v čele se vrací do ČR! Půjde o jediné, exklusivní show pro Českou Republiku v roce 2012! Megadeth, jak se zdá, se pouštějí jen do exklusivních a silných záležitostí. Poslední festivalové turné v roce 2010 byly festivaly Sonisphere, kde byli součástí headlinerovského balíčku „Big Four“ a nyní, v roce 2012, si vybrali pro celý evropský kontinent pouze účast na festivalech Metalfest! Headliner METALFESTU v PLZNI 2012 je tímto potvrzen!
MEGADETH – Tento kovový stroj funguje neomylně již od roku 1983, kdy Dave Mustaine odešel z Metallicy. Do Megadeth přidal více progresivních prvků s větším důrazem na instrumentální umění a celkově zrychlil tempo, čímž je jeho metalový atak silnější a účinnější. Letos jim vyšla 13. deska s příznačným názvem „Th1rt3en“, na kterou je sám Dave velmi hrdý. „Je to takové vyvrcholení mé práce, kterou jsem do všech 13 desek dal. Na téhle desce se najdou momenty, které ukazují emoce a pocity, které jsem si ani nemyslel, že mám“ říká. A my jsme hrdí na to, že můžeme přivítat velké MEGADETH na METALFESTU 2012 v Plzni!
Zatím potvrzené kapely pro 3. Ročník:
Megadeth
W.A.S.P.
Blind Guardian
Kreator
Behemoth
In Extremo
Hypocrisy
Death Angel
Legion of the Damned
Alestorm
Powerwolf
Vader
Ensiferum
Hate
Fleshgod Apocalypse

 

 

http://metalfest.eu/

Vstupenky, stále za super zaváděcí cenu, k dostání POUZE na webu www.mastersofrock.cz v sekci „Vstupenky“, u pořádající agentury Pragokoncert, tel: 577 432 580, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com, ve ZLÍNĚ, v Masters of Rock Café na baru a v PRAZE, v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3 (pracovní dny – 9 – 16 hod.)