GrandFest no. 6!
16.11.2011
18.00

Pro všechny milovníky hudby, je tu dobrá zpráva! Jako každý rok pro vás čáslavská kapela CIVILNÍ OBRANA pořádá již šestý ročník GRAND FESTU. Konání festivalu se uskuteční opět v sále hotelu Grand, tedy v Čáslavi. Letos se nám představí pouze šest kapel, ale o to více bude zábavy. Kdo chce vědět více, nechť se přijde podívat osobně 16.11. 2011 v 19:00.

 

IMODIUM (http://bandzone.cz/imodium) je čtyřčlenná skupina, která vznikla v roce 2000 ve východočeském Broumově. Během tří let existence kapela natočila dvě demo desky. V roce 2004 skupina podepsala smlouvu s vydavatelstvím Warner Music Czech republic a do té chvíle natočila dvě desky. V roce 2007 převzala cenu za 3. místo v kategorii Objev roku v anketě prestižního časopisu Report – Žebřík. V roce 2008 kapela vydala záznam z 3x po sobě vyprodaných akustických koncertech z broumovského divadla. CD dostalo název „Akustika“. V témže roce vystoupila ve vyprodané O2 Areně jako předskokan kanadské zpěvačky Avril Lavigne. Členové kapely:Thom-zpěv kytara,Kárl-bicí, Ronoon-bass, Daniel-kytara.

httpv://www.youtube.com/watch?v=I1Qv8u3dSH0

ŽÁDNEJ STRES (http://bandzone.cz/zadnejstres) je východočeská kapela, která vznikla v roce 2005. V současné době má skupina na kontě první CD, které nese název TO JE VONO a je k zakoupení na internetových stránkáchwww.zadnejstres.cz. V kapele hraje sedm členů. Filip „Fíla“ Prokop- harmonika, Miloslav „Sláva“ Klepač-basskytara, Marcel „Máca“ Vaňhát- rytmická kytara, Dalibor „Danda“ Růžička- bicí, Michal ,,Majčl“ Říha- pozoun a zpěv, Tomáš ,,Mary´´ Mareš- trumpeta, Václav ,, Venda Gurányi- sólová kytara a zpěv. Kapela hraje Punk-SKA-Punk!!!

 

CIVILNÍ OBRANA ( http://bandzone.cz/civilniobrana ) jsou zakladatelé festivalu. V poslední době tráví kluci čím dál více času ve zkušebně, kde připravují novou desku. První „vlašťovkou“ se stala píseň Opilá Princezna, ke které taky vznikl videoklip. Prozatím poslední deskou tedy zůstává album So:Wa?. V roce 2011si Civilní Obrana zahrála na mnoha velkých festivalech jako Votvírák, Sázavafest nebo Přeštěnice.

httpv://www.youtube.com/watch?v=1GW6eDW-AJk

NANOSFÉRA ( http://bandzone.cz/nanosfera ) je čtyřčlenná kapela. Tomáš Richter – zpěv, klávesy, Adam Krúpa –kytara, Lukáš Dvořáček – baskytara, Petr Jusko – bicí. Deštivé léto 2011 svlažilo Její premiérová vystoupení a náhodné paprsky slunce vytáhly na povrch první nano-nahrávku. Jestli chcete kapelu lépe poznat, doražte na festival a můžete si jí poslechnout.

 

NOHOW ( http://bandzone.cz/nohow ) je skupina mladých kluků, kteří mají za sebou již několik nahraných CD. V březnu 2004 nahrála kapela CD s názvem NOHOW PARODIE, které jim křtila skupina INEKAFE. V roce 2006 vydali PROMO 2006. Skupinu tvoří čtyři členové. Filip-kytara,zpěv,Roman-kytara,Filip H.-basa,vokaly,Tomáš-bicí.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2Eenqxjz9yY

CHUŤ ( http://bandzone.cz/chut ) Hudebníci pracují se styly ROCK, POP, FUNK, REGGAE, HC, TECHNO. CHUŤ nahrála single Disco Happy a mimo koncertování po klubech vyhrála v soutěži ´Udělej si svůj festival´ a vystoupila na Rock For People 2007. V roce 2008 natočila CHUŤ EP Viva la vita. V roce 2009 a 2010 CHUŤ soutěžila na Rock Café Contestu, podpořila plzeňskou kandidaturu na titul hlavní evropské město kultury 2015, hrála na Majálesu , Votvírák Festu, Czech Rock Blocku, ad. Od roku 2011 spolupracuje s agenturou HelpBand. Kapela má čtyři členy. Honza Krček – zpěv, klávesy, Štěpán Albrecht – kytara, zpěv, Karel ´Cayman´ Jirmann – baskytara, zpěv, Kuba Albrecht – bicí, zpěv.

 

Více informací a potvrzovat své účasti můžete na facebook eventu: http://www.facebook.com/event.php?eid=151533628279021&ref=ts