Goodfellas slaví 5 let působení na hudební scéně!

zdroj: archiv kapely

 

Acoustic-rock’n’rollová kapela GOODFELLAS z Karlových Varů působí na české a zahraniční hudební scéně již 5 let! Toto krásné výročí se rozhodli oslavit a to s velkou parádou. Výroční koncert k 5. narozeninám se uskuteční 28. října 2013 v pražském Paláci Akropolis. 

 

Fanoušci se mohou těšit na pět písničkových bloků, každý za jeden rok existence kapely. Kluci odehráli za pět let kolem 500 koncertů v České republice a ve střední Evropě, letos také několikrát vystoupili ve Velké Británii. Jako support  vystoupí právě britská kapela Tony Hill z Milton Keynes.

 

Nejčastěji bývají označováni jako „akustická rocková kapela“. Právem. V jejich hudbě je zdravá porce energie i písničkářství, stejně jako v nahrávkách světových „unplugged rockerů“ z doby vrcholné módy tohoto stylu v 90. letech. Goodfellas se dali dohromady v roce 2007 v Karlových Varech a od té doby odehráli stovky koncertů. V roce 2011 vydali debutové album Robbery Blues, natočené ve studiu Philadephonic v Kalifornii. Svůj akustický zvuk a přímočaré rock’n’rollové songy svěřili Goodfellas americkému producentovi Chrisu DiBenedittovi, který spolupracoval s kapelami jako G Love & Special Sauce nebo Slightly Stoopid či s písničkářem Jackem Johnsonem.

 

KDY: 28. října (pondělí) 2013

KDE: Palác Akropolis, Praha

ČAS: 19:30

VSTUP: 18O,- předprodej/ 250,- na místě 

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/425103664260267/

předprodej: http://moveticket.cz/EventDetail.aspx?EventID=80