Goodfellas: ,,Dáte si s námi šampus?!“

28. října 2013 se v pražském Paláci Akropolis odehrála akce, na které acustic rock’n’rollová kapela GOODFELLAS oslavila 5 let působení na české i zahraniční hudební scéně. Kvalitní hudba, přátelská atmosféra, zábava a nechyběl ani šampus! 

 

Palác Akropolis otevřel své dveře okolo půl osmé. Zprvu se zdálo, že sál bude poloprázdný, ale postupem času se ukázalo, že GOODFELLAS mají věrné fanoušky a pod pódiem se to začalo pomalu plnit.

Jako první vystoupil Tonny Hill. Publikum ho přijalo velice mile a to především díky pozitivní energii, která z mladého britského písničkáře vyzařovala. Velkým pozitivem bylo jistě i to, že jeho hudební styl se velice podobal právě samotným GOODFELLAS.

 

Ihned po sympatickém písničkáři se na pódiu objevili GOODFELLAS. Už od samého začátku jejich koncertu byla cítit dokonalá atmosféra, kterou si každý fanoušek užíval na plno. Kluci už před samotnou akcí prozradili, že jejich koncert bude rozdělen do 5 okruhů (každý okruh za jeden rok existence kapely). Díky tomuto rozdělení si každý přišel na své – ti, co kapelu znají již od úplných začátků i ti, co ji zaregistrovali až v posledních měsících.

Během přibližně hodinového setu, zazněly songy jako – Gitl Like You, Bobby Long, Supersmooth a plno dalších. Mezi písničkami samozřejmě došlo i na klasickou narozeninovou „povinnost“ jako je pití šampaňského s fanoušky.

 

Akce byla velice zdařilá. Naše redakce se samozřejmě připojuje k řadě gratulantů a přejeme kapele, aby je hudba stále víc a víc bavila a aby tvořili pořád stejně dobrou hudbu jako nyní.

 

Fotogalerie..