Glamrockoví Smokie se symfonickým orchestrem v Praze!

THE SYMPHONY TOUR 2018

 

Padnou jejich největší hity se kterými se vrátíte v čase, zaujme vás projekce fotek z historie kapely a zahálet nebude ani symfonický orchestr DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA. Všechno podbarví zvuková a světelná show abyste byli naprosto učarováni.

 

Mají tři roky po tzv zlaté svatbě kapely. Skupin, které vydrží tak dlouho pospolu je opravdu málo. Nebudu daleko od pravdy když zmíním že mají jistě i 50 hitů, stejně jako těch 50 společných let.  Z nich si na koncertě vychutnáte jistě tyto hitovky – Living Next Door To Alice, Needles And Pins, Oh Carol, I’ll Meet You At Midnight, If You Know How To Love Me, Don’t Play Your Rock’n’Roll To Me, Lay Back In The Arms Of Someone, Something’s Been Making Me Blue, Wild Wild Angels, Mexican Girl, For A Few Dollars More, Take Good Care Of My Babe. Je to 12 kousku písniček, ale toto zdaleka není celý repertoár, který Smokie s orchestrem mohou nabídnout.

 

Účastný bude samozřejmě zpěvák a baskytariska Terry Uttley, který jakožto nejvěrnější člen kapely Smokie, ji doprovází od samého založení až doposud.