GASLIGHT ANTHEM SI DO PRAHY PŘIVEZOU SKANDÁLNÍ HOSTA
15.6.2015
20.00

The Gaslight Anthem oznámili předskokana jejich pražského koncertu, který se uskuteční 15.června v Roxy. Volba padla na The Scandals, jejichž živelná vystoupení jsou pověstná.

 

Čtveřice pankáčů vystupující pod názvem The Scandals se dala dohromady v roce 2004 v New Jersey a jak sama říká, do dnešního dne strávila víc času v koncertní dodávce než ve svých vlastních postelích. „The Scandals jsou koncertní kapela. Když nejsme na turné, Jared vezme akustickou kytaru a jde vyřvávat do klubů, barů nebo na parkoviště, protože to jsou místa, kde tahle hudba žije – na ulicích, na cestách.“ říká skupina, která si z důvodu častého vystupování dala načas i s vydáním prvního alba. Americký trh se jejich dlouhohrajícího debutu The Sound Of Your Stereo dočkal až v roce 2010 a evropský ještě o čtyři roky později  – v roce 2014, kdy The Scandals vydali nosič Time Machines – pro Evropu speciálně vytvořenou kompilaci jejich EP Trenchknife doplněnou o pět nových skladeb.

V roce 2013 byla kapela vybrána do programu Red Bull Sound Select, který jí následně s celosvětově proslulým koncernem Red Bull vynesl dlouhodobou spolupráci a účast na nespočtu prestižních hudebních festivalů. A nejen to. Red Bull Sound Select svedl Scandals dohromady i se zpěvákem The Gaslight Anthem Brianem Fallonem, se kterým pro tento projekt natočili pár skladeb.

 

The Scandals zahájí pražský koncert The Gaslight Anthem zhruba v 19 hodin. Hlavní hvězdy večera ovládnou pódium o necelou hodinu později.

 

Koncert pořádá NuCoast. Vstupenky jsou k dostání v sítích Eventim a Ticketportal.

 

Více na: https://www.facebook.com/events/1018505941512897/