Futurum zažilo křest CD Prague Conspiracy!

3. dubna pokřtila dlouho očekávané debutové album s názvem „Renegades“ přažská kapela Prague Conspiracy. Celý večer se nesl v duchu náramné atmosféry a hudební pohody, kterou o své tóny doplnily předkapely Bitch and Chips a Thunderbirds.

 

Klub se začal z lehka zaplňovat, sice valná většina byla při baru, ale když celou tuhle parádu ostartovala kapela THUNDERBIRDS, dav byl v pozoru. V čele téhle „punkové“ bandy stojí Woody z Rocket Dogs, který se postaral o pořádnou show na pódiu. Jeho playlist vytažený z kapsy na kusu papírku čítal pár písní.  Zazněly songy jako Mississipi queen, Story of blood nebo Fuck you. O rytmickou sekci se s grácií postaraly dvě slečny ze spřízněné, mělnické kapely Sourbitch, které tomu dodaly šmrnc.

 

Své umění neumění na stagi také předvedli kluci z Prahy říkající si B*TCH&CHIPS. Jejich rozpálené nástroje otřásly celým klubem, se svou kvalitní a především dost hlasitou hudbou ve stopách svých oblíbenců Mötley Crüe, Backyard Babies nebo Kiss úspěch moc nesklidili. Tedy podle mého. Ale bylo vidět, že si to naplno užívají, což bylo hlavní. Došlo na střídání stráží.

 

Někteří z nás mohli vidět v den křtu část kapely Prague Conspiracy v 15:00 hodin na Óčku, kde Kuba s Ondrou zvali do pražského Futura. Něco málo prozradili o desce, jak vše bude probíhat a na co se můžeme těšit do budoucna. Ale nyní zpět k dění v klubu.

Naplněné Futurum k prasknutí dychtivě čekalo na své oblíbence, kvůli kterým dorazili. Ladným krokem na pódium vstoupila zpěvačka Aneta a zbytek kapely se ujal svých postů. Práskli do koní! Celý klub se roztančil do jejich tónů, zpívali s nimi a každý návštěvník nasával tu atmosféru. Během setu zazněly starší písně, které se prolínaly peckami z nejnovějšího alba „Renegades“. Drive jim dodal nový bubeník „Spruce“, který okamžitě do té jejich sebranky zapadl ☺.

Nakonec si fans vydupali ještě dva přídavky, protože se nechtěly smířit, že je definitivní konec. S písní Silence se kapela rozloučila. Byl to opravdu parádní večer plný zážitků, a afterparty pokračovala až do ranních hodin.

 

Fotogalerie…