Fren music 2012 letos nabízí hned několik NEJ!
12.10.2012
14.00

Vydatný hudební nášup čeká na všechny, kteří se 12. října 2012 od 16 hodin vydají do frenštátského Domu kultury na multižánrový festival „fren music“. Ten už tradičně proběhne ve všech prostorách kulturáku a přilehlé restauraci Lubina. Osmý ročník fren musicu nese hned několik nej. Bezpochyby jde o největší hudební akci na Frenštátsku.

 

Celkem 8 scén, což je nejvíce v historii festivalu bude hostit více jak tři desítky kapel různorodých žánrů a 20 DJ´S známých jmen z Čech, Slovenska i Velké Británie. Mezi největší lákadla letos patří bývalý zpěvák legendární Heavy-Metalové kapely IRON MAIDEN – BLAZE BAYLEY nebo česká legenda KATAPULT. Zcela poprvé vystoupí před frenštátským publikem VYPSANÁ FIXA či KOBLÍŽC!, které netřeba představovat zvláště pak mladšímu publiku. Na festivalu nebude chybět populární zpěvačka DEBBI, raper LIPO nebo poprocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE. I ty nejnáročnější posluchače dokonale uspokojí exklusivní muzikantská formace SEVEN.

 

zakázanÝovoce – Nech mě odejít:

 

Natřískaný festivalový program mimo hvězd doplní také celá řada kvalitních interpretů méně známých jmen a revivalových kapel. Tradiční součástí fren musicu je prezentace všech hudebních těles frenštátské Základní lidové školy umění. Zajímavostí  festivalu bude jedna scéna s projekcí videoklipů světových i tuzemských kapel. „Již podruhé jsme zařadili do programu festivalu také autogramiády. Fanoušci se tak budou moci osobně setkat se svými oblíbenými interprety“, dodává hlavní organizátor akce Aleš Luchesi. Na letošním fren musicu se nově objeví i Karaoke, šest barů, čajovna, Tattoo salón, Merchandise a spousta dalších vychytávek. Každý z platících návštěvníků obdrží tištěný 32 stránkový program akce.

 

To vše za bezkonkurenční cenu vstupenky 200,- Kč, v předprodeji, na místě pak 229,- Kč.