Fotoreport: Vyprodaný koncert Lenny!

Dne 8.11.2017 se konal v  klubu Roxy koncert zpěvačky Lenny, který byl beznadějně vyprodaný. Vidět a slyšet tuto zpěvačku s neobvykle zabarveným hlasem zpívat naživo, si prostě fanoušci nemohli nechat ujít.
 

Ve 20:00 nastoupil na scenu speciální host Lazer Viking. Po dobu svého půlhodinového vystoupení, navodil příjemnou atmosféru. Zároveň i tato skupina sklidila úspěch a potlesk od fanoušků.

 

Ihned po příchodu Lenny na scénu, lidé začali jásat. Svůj koncert započala písní Lover z alba Hearts. Atmosféra byla doplněna o světelné efekty a poletující stříbrné konfety, které se rozlétly mezi fanoušky, při zaznění refrénu Lover. Lidé zpívali a pohupovali se do rytmu hudby. Po zaznění posledních tónů si zpěvačka připravila píseň Boons ze stejnojmenného alba.

 

Jakmile utichli poslední tóny, bez jakéhokoliv odpočinku se zpěvačka vrhla na další píseň All of this. Po této písni, se zpěvačka přivítala s fanoušky poděkováním, za jejich přízeň a podporu.

 

Dále zazněly písně například: Stranger, Ghosts, My love. Před zazněním písně Standing at the coner of your heart, poděkovala svému otci, který jí naučil cítit, pochopit a milovat hudbu a zároveň této písni dal název. Tato píseň
zpěvačce pomohla v době svého pobytu v Anglii, kdy si připadala nejvíce opuštěná uprostřed neznámého města v cizí zemi.

 

Po té se zpěvačka přesunula z hlavního pódia na menší pódium do středu mezi diváky, kde měla připravený klavír a následně pokračovala ve svém vystoupení.

 

Jako velké finále opětovně na hlavním pódiu zazněla píseň Hello, při této písni byly připraveny zlaté konfety, a ohňostroj. Dav v klubu vřel a zpíval společně se zpěvačkou. Atmosféra bouřila. Publikum jásalo. Po této písní bylo cítit ve vzduchu mírné napětí a očekávání. Z jednoho prostého důvodu. Zpěvačce byla předávána platinová deska.

 

Co dodat závěrem tato zpěvačka umí chytnout své fanoušky za srdce, nejen svým jedinečným neotřelým hlasem, ale zároveň i svou energií. Koncert byl naprosto skvělý a zpěvačce můžeme přát ať jí to stále tak skvěle zpívá.