FOTOREPORT: Páteční večer na Točníku patřil TroubleGangu!

V pátek 13.7. odstartovalo putovní dobrodružství festivalu Hrady.cz na hradě Točník.  První festivalový den patřil jako již tradičně karnevalu. Mezi návštěvníky jsme tak mohli potkat Freddyho Kruegera, vílu, oživlý chmel nebo banán a mnoho dalších masek, které dostali ceny od partnerů, tři nejlepší masky postupují do finále, ve kterém budou soutěžit o hodnotné ceny.

 

Hudební program odstartovali Carpatia Castle – výherci facebookové soutěže. Jako další vystoupili metalový Dymytry, kteří pomalu se zaplňující areál připravili na páteční jízdu.  Pak nastoupil Ivan Mládek se svým Banjo bandem, který kromě zlidovělých hitů bavil publikum svými fórky. Po klidnější části nastala jízda ve stylu Pipes and Pints, ti se svým novým zpěvákem vytvořili pod podiem cyrcle pit, do kterého se zapojil i dudák Vojta. 

Jako další vystoupila ryze dívčí kapela The Agony, která rozezpívala celý festival  písní Hey Jude, kterou v čechách proslavila Marta Kubišková.  Po vyhlášení nejlepších masek nastala exploze v podání Marpo & TroubleGang, kteří si letos plní sny. Po vyprodané O2 Aréně si odbyli svojí premiéru i na Hrady CZ.  Tím  ale  velké akce nekončí, pro své fanoušky  připravují TroubleGang fest ve Svojšicích.  Po neskutečné dávce energie se představili Monkey Buissnes. Celý večer zakončila kapela Škwor