Fotoreport: Na první zastávce festivalu Hrady.cz předvedla největší show kapela Rybičky 48!

V sobotu 14.7. proběhl na Točníku druhý festivalový den ze série Hrady.cz Kromě počasí, které festivalu oproti loňsku velmi přálo, si návštěvníci mohli užít pořádně nadupaný program  o který se postarala kapela Slza, Jelan, Visací zámek, Rybičky48, Mandrage, Divokej Bill a mnoho dalších. 

 

Před polednem se na O2 stage představil Johny Machette, zatím co se návštěvníci v houfech valili do areálu festivalu.  Z dalších vystuoujících jmenujme třeba Tomáše Kluse, Lenny, Slzu nebo Vypsanou Fixu. Pro návštěvníky byla připravena i řada novinek. Jednou z nich byl VIP kemp Plus, díky kterému si sebou nemuseli nosit stany a spacáky, to vše jim bylo zapůjčeno. V blízkosti kempu se nacházela prodejna, ve které si v průběhu celého festivalu mohli zakoupit občerstvení.. Další novinkou byl bankomat, vodní skluzavka pro děti nebo přebalovací pult. Mínusem festivalu pro mě bylo občerstvení. Malé množství stánků, které měli vyprodané zásoby jídla v sobotu už v devět hodin večer.  U těch, které měli zásoby dostatečné se pak tvořily více jak půlhodinové fronty. 

 

Na Točníku se objevili i zástupci slovenské hudební scény, konkrétně Majk Spirit a Kali. Pořádnou ohnivou show si připravila kapela Rybičky48. Pánové z kapely byly před nedávnem v Americe, kde načerpávali sálu, natočili videoklip Američan z Poličan. Hned po nich se představila kapela Mandrage, která vydala  v únoru nové album s názvem ,,Po půlnoci.“  Festivalový víkend zakončila kapela Divokej Bill