FOTO: WINE FOR HELP FEST 2017!

Ve středu 12. července se na pražské náplavce na lodi Cargo Gallery uskutečnila akce WINE FOR HELP FEST 2017. Jak už název napovídá o víno, hudbu ani pomoc nebyla nouze…

 

Během večera se na pódiu vystřídalo několik interpretů. Celý večer odstartovala písničkářka Tessie Bártová jako druhý vystoupil Michal Horák. Několik povedených coverů představil Jakub Ondra. Svoje písně z alba Sirkama představila vítězka soutěže Česko Slovenská Superstar Sabina Křováková. Svou pražskou show předvedl Josef Vágner, předposlední vystoupil jako největší hvězda večera Pavel Callta a hudební program zakončila Alžběta Kolečkářová.

Večerem provázali přítomné moderátoři Jitka Nováčková a Jarda Brousil. Návštěvníci si mohli v průběhu večera nakoupit lístky do tomboly, kde mohli vyhrát ceny jako vodní lyžování, laser game, vstupenky na Slide festival, vstupenku do bazénu, klíčenky, knihy a další. Výtěžek z tomboly i dražeb putuje do nadačního fondu Wine for Help, který podporuje rodiny dětí zasažených smrtelnou nemocí mukopolysacharidosou.

 

Dražilo se několik obrazů a hlavní trofejí byla láhev vína Casino Delle Vie 2014  s podpisem hudební legendy Stinga, kterou pořadatelé přivezli z jeho vinařství Tentuta Il Palagio v Toskánsku. Ta nakonec byla vydražena za krásných 55 000 Kč.

 

A nyní fotogalerie, která vám přiblíží atmosféru…