FOTO: Divokej Bill roztančil Žluté lázně!

V úterý 27. června se sešli milovníci hudby ve Žlutých lázních. Kapela Divokej Bill vyrazila na Lobkowicz tour 2017  a Praha nesměla na seznamu jejich zastávek chybět. Turné kapela započala v Plzni a poslední z dvaceti tří koncertů proběhne v Úvalech u Prahy.

 

Brány Žlutých lázní se otevřely a davy fanoušků proudily ke stánkům s občerstvením a nedočkavci pod pódium, aby si zabrali to nejlepší místo. V 18:30 vše odstarotvala předkapela a host tour Poletíme?

 

Jakmile dohrála poslední píseň a proběhla rychlá přestavba všichni už netrpělivě očekávali příchod těch na které jsme se všichni těšili už nějaký ten pátek.

 

Spadla opona a kapela začla peckama z nového alba, které vyšlo 5.5.2017 s názvem Tsunami podle loňského singlu, který si získal nejednoho posluchače. Než jsme se dočkali další desky uplynuly 4 roky a ta doba čekání se opravdu vyplatila. Z nové desky, která vyšla i v podobě LP už všichni známe i píseň Kořala a tak když začal Bill zpívat všichni se přidali a musím říct, kapela má svoje fanoušky omotané kolem prstu, všichni tleskali, zvedali ruce, skákali přesně podle toho jak Vašek Bláha a Štěpán Karbulka chtěli. Žluté lázně byly zaplněné a koncert nabíral na obrátkách a dav šílel radostí a výbornou náladou.

 

Na playlistu bylo 30 skladeb a nechyběly ani staré známé pecky jako Plakala, Rozárka, Divokej Bill, Čmelák, Malování, Pocit …

 

Když dohrála poslední skladba z naplánovaných 30ti kousků, publikum si obrovským potleskem, pískotem a slovy JEŠTĚ JEDNU, vynutilo nejeden přídavek. Nakonec byl přídavek v podobě dalších 4 skladeb na přání fanoušků, do placu se také dostala lahev od sponzoru tour, kterou frontman kapely Vašek Bláha poslal mezi fanoušky. Na úplný závěr byla pokřtěna již zmiňovaná nová deska Tsunami.

 

Koncert neměl jedinou chybu a i po úplném konci stále lidé neodcházeli a výborná nálada se nesla nocí dál a tak nezbývá než nakonec napsat jen velké DÍKY KLUCI, BYLO TO ÚŽASNÉ!