ForFUN festival – „…baví nás, když se lidi baví“
6.9.2014

První ročník multižánrového hudebního festivalu v Říčanech pro vás na  první zářijový víkend  přichystala hudební a mediální agentura ForFUN Agency. V Restauraci OLIVA v Říčanech  se  postupně představí  kapely, které reprezentují širokou škálu hudebních stylů od klasického reggae, ska, poprocku, punku, crossoveru až po klasickou alternativu.

 

Můžete se těšit na slovenskou punkovou „legendu“ kapelu KONFLIKT, finalistu a dodnes nejzajímavějšího zpěváka populární soutěže Superstár Michala ŠEPSE. Čekají vás Sex Pistols po česku – kapela ZIKKURAT nebo klubová stálice – TOTÁLNÍ NASAZENÍ, kteří v příštím roce oslaví už 25 let své existence. „Kromě hvězdných jmen se snažíme dát prostor i kapelám, které jsou talentované, ale nemají tolik možností zahrát si na „větších“ akcích“, uvádí šéf pořádající agentury Aleš Uhlíř a pokračuje: „proto jsme pozvali například ska-rock-punkové DERATIZÉRY nebo pop-rock-punkové COVERS FOR LOVERS a další“. 

 

Michal Šeps – Kréta

 

youtube.com

6. 9. 2014 se na podiu v Restauraci OLIVA postupně vystřídá celkem 8 kapel. Začátek akce je naplánován na čtvrtou hodinu odpolední. Kapacita sálu je omezená, proto pořadatel doporučuje zakoupení lístků v předprodeji (Ticketstream, SMS-ticket, Restaurace Oliva) „Rádi bychom touto akcí navázali na tradici rockových akcí, které jsme v této lokalitě začali pořádat téměř před dvaceti lety. Baví nás, když se lidi baví“: uvádí závěrem boss agentury ForFUN.

www.forfunagency.cz