FIVE O’CLOCK TEA OSLAVÍ 10 LET!
4.12.2015
20.00

Do největšího narozeninovýho mejdanu v historii kapely Five O’Clock Tea nezbývá ani týden. Už tenhle pátek 4.12. se během jednoho večera na obou pódiích pražského klubu Rock Café vystřídá celkem šest kapel a spousta dalších gratulantů ze spřátelených kapel.

 

A protože oslavy kulatin maj bejt opravdu dlouhý, startuje tahle akce už v šest večer! Mezi kapely, které vystoupí, patří:

 

Status Praesents (metal-hardcore / Praha)

Matahari (rock-crossover / Praha)

CTM (hardcore-rock / Praha)

LOLA (alternative-pop / Praha)

lety mimo (rock-electronica / vesmír)

 

a samozřejmě pražští rockově-alternativní FIVE O’CLOCK TEA se svými dalšími – dosud neprozrazenými – hosty. Je to největší akce, jakou jsme kdy chystali; připravujeme speciální playlist, ve kterým zahrajeme věci pro velký pamětníky i čerstvý písničky,” poodhaluje kytarista Dirt. Prvních 100 příchozích navíc obdrží CD Ekompilace, který obsahuje dva nejnovější songy, který zatím nikde jinde k dispozici nejsou.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Smsticket nebo v klubu Rock Café: klasické vstupné v předprodeji stojí 190 Kč, exkluzivní vstupenka 365 Kč (kromě vstupu na koncert obsahuje silikonový náramek, speciální narozeninovou placku, podpiskartu podepsanou všemi členy FIVE O’CLOCK TEA a dárek od partnera akce). Samozřejmostí je i vstupné na místě za 230 Kč.