Finští Children of Bodom navštíví Prahu!
27.4.2011
11.00

CHILDREN OF BODOM patří bezpochyby mezi největší cestovatele po světě. Ještě ani nestihli pomalu vybalit kufry z posledního turné, které jeli spolu se Slipknot a Machine Head a už zase aby pakovali, protože je čeká další, tentokrát 2 měsíce dlouhá cesta nazvaná poeticky „The Ugly World Tour 2011“. Cesta, která vede skrz 23 Evropských států, Českou Republiku nevyjímaje! Spolu se svými krajany ENSIFERUM a švédskou bandou MACHINAE SUPREMACY zahrají v PRAZE, KC Vltavská – 27.4.2011!

Se svou poslední deskou „Blooddrunk“ dosáhli CHILDREN OF BODOM dosud svého největšího úspěchu. Tomuto jejich hudebnímu dítku patřilo s přehledem úplně 1. místo v domácí albové hitparádě, ve všech ostatních Evropských zemích byste ji našli mezi první desítkou a patří jí 25. místo v slavné US Billboard Charts.

C.O.B., to není jen zcela jedinečné charisma a umění kytaristy Alexi Laiho, to je dokonalý hudební virus, na který obyčejné lidské tělo neumí vytvořit protilátku, vždy nakonec podlehne!

Přijďte se příjemně nakazit, koncert 27.4.2011 byl pro velký zájem o vstupenky přesunut z KC Vltavská do haly Folimanka v PRAZE!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.