Fifty fifty aneb když hvězda neztrácí zář!

Je něco kolem 18:00 a někoho může udivovat to, že diváci se začínají houfovat před vstupními koridory, byť do dvacáté hodiny je ještě daleko! Není však času nazbyt, komu bylo líto, že velké narozeninové koncerty byly odloženy, raději přichází dříve, hořet nedočkavostí a dostat se dovnitř mezi prvními!

 

Vstup do obrovské arény věští, že se bude na co těšit! Jaké bude mít Lucie šaty? Kolikrát se převlékne? Čím se celá show ozvláštní? A ukápne zpěvačce nějaká ta slzička? A že skutečně ukápla …

 

Takže honem zaplout do sedačky, čekat s napětím, podívat se na tu ohromující masu publika a jen natěšeně očekávat, co asi přijde?

 

Slyšíme její mocný hlas, který je předzvěstí její písně „Čarodějka“. Vstup Lucie je v tradiční celočerné barvě, kdy dává vyniknout své postavě, na které je vidět, že ji nenechává zahálet, ale poctivě na ni dře. Možná, už dávno Lucii není 20 let, ale mít její strhující energii, která i diváky nabije mocnou silou. Drive, se kterým se vrhá na každou skladbu a na jednom slůvku v mocné síle hlasu, kdy skladbu podtrhne, tak rychle pochopíte, proč tahle dáma je stále jedničkou! Není potřeba hledat chyby či není potřeba přemýšlet, proč svým fanouškům listopadové koncerty odložila, důležité je, že obě vystoupení, které šly za sebou v jeden den, zvládla bravurně!

 

Nesmí chybět její velký megahit z úplných začátků „Láska je láska“, který je doprovázen akrobatickými kousky přítomných tanečníků. Že by i nějaké to malé salto do publika? Při písni „Most přes minulost“ si zpěvačka bere do rukou knihu a divák poznává, že nám dává nahlédnout do svých starých vzpomínek prostřednictvím černobílých fotografií. Sklízí od diváků upřímný spontánní potlesk! Dost však té dojemné nostalgie, čas ubíhá je potřeba přidat na obrátkách, takže na scénu přichází Jan Toužimský z kapely Arakain! A jak říká Lucie, její srdce je metalové! Aréna zažívá pořádný nášup, který zjemní až píseň „Zimní královna“, za kterou opět následuje děkovný potlesk! Přání jejích fanoušků, kteří ji dříve vyčítali, že tuto skladbu s Honzou nezpívají, je do puntíku splněno!

 

Jindy sdílnější Lucie, tentokrát příliš s publikem mezi písněmi příliš nekomunikuje, avšak posílá malé poselství před písní „Hallelujah“: „Člověk má být šťastný a má učinit šťastným i ty druhé…“ V dlouhých červených šatech vypadá úchvatně! A jak sama přiznává, je natolik dojata, že raději bude zpívat. Potemnělou atmosféru rozsvítí a skvěle podtrhnou rozsvícené mobilní telefony!

 

Chcete zažít ještě větší „husinu“? Pak musíte naživo slyšet převzatou píseň od Mariky Gombitové „Vyznanie“! Lucie dokazuje, že pro zaujetí a vtažení publika nepotřebuje žádné monstrózní efekty ani tanečníky, kteří dokreslují atmosféru při jiných skladbách. Stačí se naladit na emoční vlnu této nesmrtelné skladby a za chvíli pocítíte, jak vám běhá mráz po zádech. Dech beroucí zážitek podtrhávají Lucčiny bílé šaty a kouřová clona nasvícená rudým světlem. A to je přesně ten zážitek, který si má každý fanoušek odnést z živého koncertu! To je ten moment, který vám televize ani rádio nedokáže zprostředkovat! Vidíte na vlastní oči i ohromné dojetí této velké zpěvačky! Takže milá Lucko, co Ti popřát?

 

Pečuj o sebe a svoje zlato v hrdle s láskou, ať nás, kteří si Tě přijdou poslechnout naživo, mohou zavřít oči a prožívat mrazení při mocném rozproudění Tvých hlasivek! Protože, tohle je ten pravý zážitek! Díky Ti za famózní podívanou!