Festival Votvírák se chystá na jeho JUBILEJNÍ 10. ročník!

Mezi dalšími dárky jsou MIG 21, Horkýže Slíže, Harlej a Sabina Křováková!

Na pódiích Votvíráku se představí každoročně více než šedesát kapel a zpěváků celé řady žánrů. Kromě již ohlášených Kryštof pořadatelé pomalu odtajňují narozeninové menu festivalu. Jako další chod potvrzují vystoupení oblíbených MIG 21, Horkýže Slíže a návrat tradičních účastníků festivalu Harlej. Nováčkem je rocková vycházející hvězdička Sabina Křováková, která doplní páteční program rockové stage.

 

„Votvírák slaví deset let, dárky budeme nadělovat především návštěvníkům a to nejmenší, co jim můžeme nabídnout, jsou jejich oblíbené kapely,“ uvádí za pořadatele Martina Jablanovská.

 

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 10. až 12. června 2016 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho JUBILEJNÍ 10. ročník.

 

Smluvními prodejci pro předprodej vstupenek na Festival Votvírák 2016 jsou:

Vstupenky na Festival Votvírák v síti TICKETSTREAM zakoupíte u TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour. Seznam prodejních míst TICKETSTREAM najdete na: www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_so_list. Na Festival Votvírák můžete také zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova! Vstupenky na Festival Votvírák pořídíte rovněž v celé distribuční síti společnosti TICKETPRO. Na Festival Votvírák můžete koupit vstupenky on-line přímo na stránkách společnosti TICKETPRO on-line! Seznam prodejních míst společnosti TICKETPRO: www.ticketpro.cz/jnp/prodejni-mista/index.html.