Festival Mezi Ploty letos oslaví 25 narozeniny!
27.5.2017
28.5.2017

Během léta máme na výběr obrovské množství festivalů, které si jsou v hodně věcech podobné. To ale neplatí o festivalu Mezi Ploty, který se každoročně koná v prostorách Psychiatrické nemocnice Bohnice.  Letos festival slaví 25. narozeniny, tak je s námi přijďte oslavit 27. a 28. Května.

 

Již pětadvacet let připravují organizátoři festivalu Mezi ploty nevšední zážitek pro návštěvníky festivalu, ale i pro samotné pacienty. Tentokrát se festival uskuteční o víkendu 27. a 28. května v prostorách Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze. Pomocí této akce .chtějí pořadatelé i socializovat pacienty a zpestřit jim pobyt v nemocnici.  Během dvou dní se na 14ti scénách představí na 140 účinkujících. Mezi jinými vystoupí Xindl X, Aneta Langerová, Krucipüsk,  Sto zvířat, Debbi nebo N.O.H.H. – Dj Set.

 

Mezi Ploty ale není jen festival o hudbě.  Na své si přijdou i milovníci divadla. Proto se můžete těšit na One Man show Miloše Knora, představení Divadla v Dlouhé, divadelní spolek Kašpar nebo Stand up comedy show Na stojáka nebo Divadlo Sklep. Organizátoři myslí i na nejmladší, ty jistě potěší vystoupení Dády Patrasové,  TvMiniUni koncert. Představí se také kapela Pískomil se vrací a těm, kterým chybí pohyb, jistě udělají radost taneční hrátky Jana Ondera.

Brány Psychiatrické léčebny v Bohnicích se pro veřejnost otevírají již od roku 1992.  Zprvu malý festival, se během pár let rozrostl do obrovské akce, při které se na několika scénách představí známí hudebníci, herci, ale i divadelní soubory.

SOBOTA:  
Tomáš Klus
Richard Müller    
Fast Food Orchestra   
Krucipüsk   
Květy   
N.O.H.A. – DJ Set    
Prague Conspiracy
Děda Mládek Illegal Band
Chantal Poullain
A studio Rubín             
VOSTO5   
Losers Cirque Company
SKUTR 

NEDĚLE: 
Xindl X
Aneta Langerová
Mňága a Žďorp
PSH
Sto zvířat
Katarzia
Cocotte Minute
Circus Brothers
Pio Squad
Kapitán Demo
Kašpar
Na stojáka Ester Kočičkové & company

a mnoho dalších……

Ceny:
350 Kč do 31.3.
490 Kč do 26.5.
600 Kč na místě

 

Vstup zdarma:
Děti do 6 let (včetně) v doprovodu dospělé osoby.

 

Slevy z jednodenního vstupného (pouze na místě):
150 Kč – Děti od 7 do 15 let (včetně).
800 Kč – Rodina 2 dospělí + až 2 děti od 7 do 15 let (včetně).
250 Kč – držitelé platného průkazu ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE / Senioři od 60 let (včetně) / Držitelé platného průkazu ZTP a ZTP/P (doprovod hradí plné vstupné).

 

Lístky koupíte na: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/mezi-ploty-2017-118758