Festival HRADY CZ odstartoval na Točníku!

Hudební festivalová šňůra HRADY CZ odstartovala o víkendu 12-13. Července a potrvá až do konce léta. Devátý ročník tuzemského festivalu na českých a moravských hradech má v celku 8 zastávek. První zastávka na hradě Točník přichystala dvě pódia nově obsadila rozlehlou louku pod hradem Točník, která umožňovala více místa a přehlednosti než na minulých ročnících. Od jedenácti hodin začal nabitý program, který trval dlouho do noci. Představila se hudební jména jako Pipes And Pits, Dilated, No name, Rybičky 48, Aneta Langerová,Wohnout a další!

 

Mandrage začali svůj set peckou „Hledá se žena“ během koncertu je doplňoval doprovod kouřových efektů. Fanoušci si vyžádali přídavek na který na závěr také došlo a to nejen jednou písné odvděčili své fanoušky. Energetické vystoupení Tomáše Kluse přilákalo mnoho návštěvníků, kteří pozpěvovali spolu s ném texty písné.Tomaš Klus jako vždy mezi jednotlivými písničkami vyprávěl lidem vtipy. Po celou dobu svého vystoupení komunikoval s natěšenými fanoušky. Sestava Portless po pár známých písních z jejich bývalého seskupení spíše známého jako Support Lesbiens zahrála své hity a návštěvníkům bylo jasné, o koho se hned jedná. V zápětí se na druhém pódiu připravovala Vypsána FiXa, která přivedla do varu své fanoušky tak, že ve vzduchu lítaly dokonce papírové klobouky, ale i kelímky s pivem.

 

Hlavní hvězdou večera se stalo vystoupení kapely Kryštof, kde jejich vystoupení bylo dokonce vyvoláváno netrpělivými fanoušky, jejich show odstartovalo poněkud dlouhé intro, ale za to zahráli své největší hity jako například Tančím…
Mezi roztančené fanoušky Zbytek vecera úžasného večera obsahovalo plného konfet a balónků které se později valely po celem arealu.

 

Festival přilákal všechny věkové kategorie,ale dokonce v arealu bylo mozné potkat par psu. Předpověď počasí na festivalový víkend vyšla naštěstí bez problému.

 

Podívejte se do galerie jak to o víkendu na festivalu vypadalo.