February překvapí indie-rockové fanoušky!
11.5.2018
20.00
1.6.2018
20.00

Ostravská kapela s názvem February o sobě dala vědět už před dvěma lety, když debutovala se singlem Hide Me Under Autumn Leaves. Dnes, 3. května přichází s novinkou v podobě dlouhohrajícího alba Branching Tracks a zdá se, že to kluci berou to za „lepší konec“… 

 

Už s prvotinou Hide Me Under Autumn Leaves, sklidila kapela obrovský úspěch. Nyní přicházejí s vyzrálejším konceptem i zvukem. Čtveřice ve složení Vlad Uskov, Tomáš Klézl, Tomáš Zahrada a Martin Hampel na desce kombinuje burácení kytarových vazeb s křehkostí, experimentální přístup ke skladbě s chytlavostí.

Album obsahuje devět písní, včetně přepracované verze úspěšného singlu Hide Me Under Autumn Leaves, videoklipem ověnčené skladby A Better End nebo favorita živých vystoupení Life Is Not A Film.

 

Křest desky Branching Tracks proběhne logicky v domácím prostředí, February myslí ale také na Prahu. Desku můžou ostravští fanoušci slyšet „live“ už v pátek 11. května v klubu Barrák v Ostravě, pražanům ji pak ukáží 1. června v klubu Café V lese.

 

 

Album Branching Tracks vychází u labelu Červený kůň na CD, LP a jako digi release.