Fast Food Orchestra na turné s Circus Brothers!

Animované lyric video k songu Pilule je další ochutnávku z nového alba Fast Food Orchestra, které vyjde začátkem října. Novinku FFO, která bude kompletně v češtině, si už teď můžete předobjednat na Hithitu. V říjnu kapela vyrazí na turné se spřátelenými Circus Brothers. 

 

Lyric video Pilule odkazuje na legendární osmdesátkové videohry, na kterých velká spousta z nás vyrůstala. Propracované animace připravil Lukáš Kopecký a rozhodně se při nich pobavíte.

Pilule jsou už druhým songem z nového alba Struny, které vyjde oficiálně 9. října. Podpořit kapelu i album samotné můžete prostřednictvím kampaně na HitHitu, mezi odměnami si můžete vybrat klasickou předobjednávku alba ve fyzické i digitální formě, nebo se odvážit ještě víc a zažít něco fakt výjimečného: vyrazit třeba s kapelou na turné, nebo je nechat odehrát akustický koncert u vás v obýváku.  

 

Vzápětí po vydání alba Struny vyrazí FFO na turné po českých klubech. S sebou berou disco-balkánskou partu Circus Brothers, která jim bude v tempu rozhodně plnohodnotným partnerem. Bude to prostě pořádná jízda, a navíc i parádní příležitost, jak započít oslavy blížících se narozenin FFO. V roce 2018 totiž kapela dovrší 20 let své existence. Za tuhle dobu stihla vydat 8 studiových alb a objet snad všechny domácí festivaly a kluby. Podívala se i do zahraničí, v rámci turné například v Brazílii, Turecku nebo Rusku a prakticky po celé Evropě. 

 

Fast Food Orchestra & Circus Brothers podzim 2017
13.10. České Budějovice, Club River
14.10. Jihlava, Soul Music Club
21.10. Vsetín, Tři Opice
27.10. Litomyšl, Kotelna
28.10. Plzeň, Buena Vista
3.11. Hradec Králové, AC KLUB
4.11. Ostrava, Barrák
10.11. Chrudim, Rklub
11.11. Chomutov, Music XS club
17.11. Brno, Eleven
18.11. Zlín, Bamboo
25.11. Sedlčany, Pohoda
8.12. Kutná Hora, Česká 1
9.12 Liberec, Bunkr
21.12. Praha, Lucerna Music Bar