Fajnrock TV X-MASS party v Rock Café!

Fajnrock TV ve spolupráci s Alfedus music připravili na neděli 22.12.2013 rockovou párty v pražském klubu Rock Café! My jsme samozřejmě nemohli chybět a tak se s námi pojďte podívat, jak to vypadalo!

 

Volba na první kapelu večera padla na  pražáky Reverends. Ti se zhostili této role obstojně. Zahráli písně z jejich připravovaného alba. Několik postávajících fanoušků si koncert opravdu užívalo, někteří z nich se modlili, ať už je konec.. A dávali to dost jasně najevo.

 

V pořadí druhou kapelou této párty byly „čaje“, neboli crossoverová kapela FIVE O´CLOCK TEA. O tom, že jejich hudba ale není žádný čajíček, jste se mohli přesvědčit právě v Rock Café. Kapela zahrála písně z jejich 4 albové diskografie. Když zaznělo: „Ahoj, já jsem Helmut, opravář komínů…,“ publikum znělo nadšením a od této doby pod pódiem vytvořilo slušný kotel. Při jedné z písní se zpěvák Fiki nebál a odzpíval ji v kotli přímo s fanoušky.

 

Hlavním tahounem večera byla punkrocková parta zakázanÝovoce, která má za sebou úspěšné česko-slovenské tour s kapelou Zoči Voči. V Rock Café zazněl ten samý set, jako na turné. Kapela si pozvala i několik hostů. V písni „Nech mě odejít“ kluky doprovodil na violoncello Mirek Chaloupka, dámský hlas v písní „Alkoholka“ pak s kapelou zazpívala zpěvačka Lucie Tancibudková, která propůjčila svůj hlas i v originále. Tento koncert byl výjmečný i tím, že byl posledním v nynější sestavě. Kytarista Mejdlo se po 8mi letech rozhodl ukončit působení v kapele. Za celou redakci mu tímto přejeme spousty úspěchů v osobním životě.

 

Celý večírek pak zakončila kapela Dilated.

 

Fotogalerie…