Ewa Farna předvedla do puntíku nacvičenou show

Ewa Farna oslavila svoji „desítku“ na scéně opravdu velkolepě. Ve Foru Karlín nechyběli hosté, největší hity, krásné tanečnice a akrobatická show.

 

Na tento koncert se Ewa připravovala celý rok, během večera, který trval bezmála dvě a čtvrt hodiny se několikrát převlékla a prostor dostali i její přátelé – muzikanti, které si na svou oslavu přizvala. Shlédli jsme vystoupení Majka Spirita, Kláry Vytiskové i Tomáše Kluse. Během songu Mám boky jako skříň přišla na podium i autorka textu Patricia.

 

Za celý večer zazněly v setlistu hitovky jako Měls mě vůbec rád, kterým se Farna zapsala coby pubescent do podvědomí lidí, Ticho, Zapadlej krám, ale třeba i covery od zpěvačky Adelle či Whitney Houston.

V závěru večera přivedla Ewa do varu publikum písní Boomerang, která je horkou novinkou a dále písní Na ostří nože. Po celou dobu Farnou doprovázely se svými zpěvy polské vokalistky a krásné, spoře oděné tanečnice.

To, že je Ewa Farna výborná zpěvačka, která má další budoucnost před sebou, nemusím zdůrazňovat.Snad jen chyběla její živelnost a spontánnost, ta smršť energie, na kterou jsou všichni zvyklí. Jakoby se bála udělat malý krůček stranou od předem nacvičeného a dokonalého scénáře. Přesto se celý večer vyvedl a nezbývá, než Ewě popřát do další desítky jen to nejlepší.