Evelynne – „Předposlední zastávka Identity Tour je za námi“!

Kapela Evelynne zavítala do Pardubického kraje z kraje října, kde se představila divákům na vymazlené open air party t-music Back to school. Od té doby je tahle banda samé překvapení☺! Po debutu Anonymity Evelynne přichází s albem Identity a zaútočila na české kluby v rámci stejnojmenného tour. Jejich předposlední zastávkou byly právě Pardubice. Pojďme si připomenout atmosféru, která zde panovala!

 

Ač z tohoto města pochází velké hudební hvězdy, při sobotě 14.12. 2013 do „Žluťáku“ dorazilo po málu lidí. Klub zaplnily jen hlasy dětí z dětského domova a pár zvědavců. Celý večer odstartoval Dj. Během jeho setu se přihlížející sešli při baru nebo prohodili pár slov s kapelou. Kolem půl desáté už se svých nástrojů chopila tato pražská banda a práskla ihned do koní. Jejich playlist čítal jak nové pecky, tak i ty starší.

 

Během koncertu došlo na křest, který proběhl na každé z tour zastávek. Chopily se ho již zmiňované děti z dětského domova. Krom toho, že se staly kmotry tohoto CD, dostaly od kapely ještě jeden dárek a to kytaru, která je podepsaná od známých, předních muzikantů. Tento projekt vznikl ve spolupráci se společností Stagg.

 

Kluci dohráli svůj set a rozloučili se s fanoušky. Nicméně ten malý hlouček pod pódiem si vydupal přídavek, který zazněl.

 

Připomeňte si, jak vypadal křest v Praze!

 

Fotogalerie…