EVELYNNE – IDENTITY (2013)

Pražští Evelynne se na klubové scéně pohybují už od roku 2007. V roce 2012 vydali  své debutové album Anonymity, se kterým o sobě dali vědět do podvědomí svých fanoušků. S loňským rokem kapela vystoupila na populárních festivalech jako jsou například tuzemský Rock for People nebo Grape festival na Slovensku.

 

K závěru roku vydali své nové album IDENTITY, které obsahuje celkem 12 songů a z toho jeden remix. Evelynne se doslova povedlo vystoupit ze svého stínu anonymity a to s našlápnutým albem, ve kterém o sobě dávají opravu vědět! Album vzniklo pod jménem producenta Borise Carloffa, který má na starosti  desky s osobnostmi jako jsou například Kryštof, Charlie Straight, Wohnout, Sunshine nebo David Koller.

 

Už samostatné INTRO prozrazuje, že kapela prošla velkou změnou od vydání prvního alba. V pořadí druhá  skladba GET UP od první chvíle zaujme a nejvíce v části energického refrénu. Nezapomnělo se ani na hosta a tím se stala zpěvačka Marka Rybin z kapely Skyline, postarala se o hlas v songu IMAGINATION. Jako první k fanouškům se dostal singl BLACKOUT! dokonce i s videoklipem, stal se tak jedním z es na nové desce, za dlouhou dobu se nestalo, že by se oposlouchal a nebo omrzel. Jeho refrén obsahuje neuvěřitelnou energii, která se ocení hlavně v live podobě na koncertě. Album obsahuje rovnou několik songů, které rozhodně stojí za zařazení do kolonky “oblíbené“.

Kapela na novém albu dost zapracovala a ve srovnání s debutovým albem svůj sound o dost posunula a zmodernizovala více elektronickým soundem, který Evelynne dost sedí. Nové album vás dočista pohltí svoji kreativitou, zvuky kytar a chytlavými texty, které se vám budou v hlavě opakovat pořád dokola ☺.

 

 

Tracklist:

01. INTRO
02. GET UP
03. FIND THE LIGHT
04. IMAGINATION ( FEAT. MARKA RYBIN)
05. HARD TO SAY
06. BLACKOUT!
07. THE NIGHT
08. SAILOR (ANTHEN)
09. UNDER THE MASK
10. I AM THE FUTURE
11. FIND THE LIGHT (JOHN BARY REMIX)
12. OUTRO