Escape the Fate představí své nové album také v Praze!
23.6.2013
14.00
14.00
14.00

Ungrateful je čtvrté album skupiny Escape The Fate a první, které vydávají u labelu Eleven Seven Music. Členové ETF—kytarista Monte, zpěvák Craig Mabbitt, doprovodný kytarista Michael Money, bubeník Robert Ortiz a nový člen kapely, basák TJ Bell si prošli vším, co jim mohou jiné kapely jen závidět. Výsledkem jejich poutě je nejambicióznější album jejich kariéry.

 

Motivací k natočení alba Ungrateful se staly myšlenky týkající se samotné existence kapely a jejího směřování. Při práci na čtvrtém albu se kapela opět sešla s producentem Johnem Feldmannem. Během nahrávání si ale uvědomovali, že Monteho hudební nápady jsou lepší. Další spolupráce s jinými producenty to jen potvrzovala.

Během skládání a nahrávání jedenácti skladeb alba Ungrateful si byli všichni jistí tím, že jsou v teritoriu, kam se jejich předchozí alba nikdy neodvážila směřovat. Nahráli pozoruhodně kompaktní a současné album, které je stejně tak naléhavé, jako ta nejlepší hudební díla v historii hard rocku/heavy metalu. Monte říká: “Naše předešlé desky nedrží úplně tak pohromadě. Vyzráli jsme jako autoři a jiskří to mezi námi.. v tom nejlepším smyslu slova.”

 

Ungrateful je metal 21.století. Mabbittův chropot se střídá s ječáky ve stylu tradičních hrdinů jako jsou Guns ’N’ Roses nebo Skid Row. Občas vysmahnou harmonie, které by jim mohli závidět i takoví Judas Priest a Iron Maiden.

Ungrateful není jen čtvrté album Escape The Fate —je to řinčivé a hodně hlasité poselství. Ortiz dodává: “Přinášíme opravdovej rock masám – koneckonců se tak jmenuje i naše písnička! Pryč s tím vyměklým hnojem, který zaplavil svět! “

Escape The Fate mají se svoji novinkou namířeno i do Prahy. 23.června vystoupí v pražském klubu Futurum

 

Vstupenky budou k zakoupení v síti Ticketportal za 329,- Kč vč. poplatků.

 

Více informací na:

https://www.facebook.com/events/468541223215802

www.escapethefate.com

www.facebook.com/escapethefate

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion