Endorfiny Pavla Callty ovládly Forum Karlín!

Vyprodat Forum Karlín, pokřtít knihu a zazpívat si s Freddie Mercurym, převzít platinovou desku  Momenty (2015) a zlatou za album Součást (2018), pokřtít desku a ještě knihu. To vše stihl se svými kolegy a přáteli ve čtvrtek 7.11. Pavel Callta, 

 

Večer ve Foru Karlín zahájila zpěvačka Anežka Binková, která příjemně naladila příchozí fanoušky na Calltovo vystoupení.  Během dvou hodinového koncertu zazněly největší hity z obou zpěvákových desek. A protože vyprodané Forum Karlín je velké sousto,  během večera se na podiu vystřídalo hned několik hostů Jedním z nich byl Xindl X,  se kterým zazpíval písničku Naštěstí. Nechyběla ani Marta Jandová, která se kterou zazpíval duet Nechat vítr vát.  Callta vydal loni v prosinci album s názvem Součást a právě to společně s Jandovou pokřtil a rovnou si za něj odnesl zlatou desku. Získal také platinovou desku za svoje první album Momenty.  V průběhu večera na jevišti vystoupil i imitátor Freddieho Mercury, který příjemně zpestřil koncert. 

 

 

Píšem si svůj sen
každým dnem,
vědět že sem
a ještě dlouho budem……

 

Tak přesně tohle se zpívá v písni Callty, který ji nazpíval společně s Leošem Marešem a ani ten nemohl na koncertu chybět. Kromě toho že zmíněná píseň večer zazněla, měl Mareš ještě jeden důležitý úkol a to pokřtít Calltovo knihu, který se jmenuje Moje momenty.