Eddie Stoilow oslavili 15 let na scéně se speciálními hosty!

 

Je 31.10. a Eddie Stoilow mají další zastávku na svém podzimním turné věnovaném oslavě jejich 15 ti  rokům na hudební scéně. A jak je již zvykem u této kapely, bylo to skvělé s báječnou atmosférou, kterou si užívala jak kapela tak především jejich fanoušci. Dveře Lucerna Music baru se otevřely přesně úderem osmé hodiny a dav, který čekal až na ulici se mohl konečně začít zmenšovat a každý si chtěl najít to nejlepší místo ke své oblíbené kapele.

 

Jako předkapela se představila dvojice, která si říká Neandrtal project. Patřila jim celá hodinka, kde zahráli svoje prvotiny i novinky z připravovaného alba na které byli diváci upozorněni. Po předkapele následovala rychlá přestavba pódia a dav již netrpělivě vyhlížel Eddie Stoilow a za parádního intra o velkého potlesku doprovázeným křikem se konečně všichni dočkali.

Eddie zahráli staré známé pecky jako Frozen, Take It, Hey You, ale i novinky. Publikum, ale nezklamalo a všechny skladby si zazpívali společně s kapelou. Během pár písní předvedl svůj malířský talent host Josef Rataj „alias český Andy Warhol“, který je podle zpěváka častým hostem jejich koncertů.

Jako překvapením večera byl hostem Mirai Mavrátil z kapely Mirai, který vystoupil s písní Anděl.

Eddie Stoilow své fanoušky nezklamali, přídavků bylo několik a byl to opravdu skvělý koncert s vynikající atmosférou.