Eddie Stoilow budou mít v sobotu 8.10. o 1 člena navíc!
8.10.2011
8.00
8.00
8.00
8.00

Na fantastický koncert se připravuje pražský klub Rock Café. V sobotu 8. října se totiž stane místem unikátní světové premiéry. Petr Čech – náš fenomenální fotbalový brankář – se stane členem skupiny Eddie Stoilow a odehraje s nimi na bicí koncertní set. Kluci z Eddie Stoilow tak trénují a pilují na jejich podzimní turné, které během pár týdnů odstartuje.

A proč bicí a Eddie Stoilow?  Petr Čech vysvětluje: „Bicí mám doma už delší čas, hrozně mě baví na ně hrát. Když jsem to před časem veřejně řekl, vznikla myšlenka společného koncertu s nějakou profesionální kapelou. Kluci z Eddie Stoilow mi poslali aranžmá několika písniček, secvičili jsme i něco nového, veškerá komunikace probíhala přes internet, poprvé se vlastně uvidíme až před koncertem. Moc se na to těším, snad to vyjde a bude se to líbit.

A jak se těší Eddie Stoilow? David Šmídt říká: „…u Eddie všechno vzniká spontánně a přirozeně, stejně jako i s Petrem. Byla to taková rychlost a najednou jsme už měli vybrané songy, ladili jsme set a teď nás čekají  společné zkoušky. Petr je fakt sympaťák, zapadl do naší party okamžitě a na první. Do toho všechno v příštím týdnu točíme klip ke skladbě Goodbye s Davidem Kollerem, tak jsme v jednom kole, ale co bychom pro fanoušky neudělali. Každá specialita je jako s jídlem, je to neopakovatelný zážitek!

Skladba Goodbye feat. David Koller rychle stoupá směrem vzhůru v hudebních žebříčcích a je jednou z legálně nejstahovanějších českých skladeb.

Na první veřejné vystoupení Eddie Stoilow a Petra Čecha lze získat vstupenky prostřednictvím webuwww.snamanatomas.cz, kde jsou i další informace o koncertu, nebo je lze vyhrát na Evropě 2.

Akce začíná v 18:30 v sobotu 8.10. v Rock Café. Dále vystoupí vítěz talentové soutěže České spořitelny – kapela Professor Leopard. Poté už přijde na řadu Eddie Stoilow a jejich host Petr Čech.  Na závěr večera zahraje skupina Sunshine, poté afterparty s DJ Evropy 2 Martinem Hovorkou.