DWD FEST no. 3!
3.3.2012
14.00

Zase bude jaro a zase ti chybí ten správnej kulturní zážitek? Neváhej a do Moravské Třebové chvátej! Stejně jako v letech předchozích pro tebe DWD.cz připravilo kultovní festiválek největších rozměrů ve vnitřních prostorách. A to, co jsi zažil loni byla jen omáčka masa, který přijde letos! Organizátoři třetího ročníku vsadili v letošním roce na mladou krev a zabrousili do žánrů dříve neprozkoumaných.

 

Novinkou na festivalu bude rockabilly v podání skvělých showmanů z The Rocket Dogz (bandzone.cz/rocketdogz), nebo třeba screamo hardcore kapely Your Last Breath (bandzone.cz/yourlastbreath). To, co letošní ročník dělá fenoménem je též přítomnost značně vyššího počtu zahraničních kapel, mezi nimiž nebude chybět headliner prvního ročníku Good Bye Lenin (bandzone.cz/goodbyelnin), moderní rock crossover křtící kapely Bačova Fujara a hlavně jako headliner festivalu s Monsterem v zádech chlapíci z kapely ZOČI VOČI! Tento ročník bude ve znamení velkých křtů, mezi které se zapojí i legendární veselíci Beznadějný Případ či popcore z Jablonce od kapely Exots… Jako místní zástupce jako každý rok pro potěšení mladších děvčat zahrají Last Time a to všechno doplní další z účastníků Contest of Future se svým klasickým rock and rollem Retro Jokers. A to zdaleka není všechno! Kapely vystoupí během jednoho dne na dvou podiích, a harmonogram je vymyšlen tak, aby šikovný fanoušek stihl všechny kapely. Takže vemte svoje kámoše, sedněte na vlak nebo autobus a přijeďte podpořit akci, jaká se letos určitě opakovat nebude! Zapomeňte na plesy, přichází DWD FEST 2012!!!

 

Celý Line-up:

ZOČI VOČI (SVK) – www.bandzone.cz/zocivoci
BAČOVA FUJARA (SVK) – www.bandzone.cz/bacovafujara (DWD Prod.)
GOOD BYE LENIN (SVK) – www.bandzone.cz/goodbyelenin
THE ROCKET DOGZ – www.bandzone.cz/therocketdogz
WE ON THE MOON – www.bandzone.cz/weonthemoon
RETRO JOKERS – www.bandzone.cz/retrojokers (vybráni z III. COF)
ŽÁDNEJ STRES – www.bandzone.cz/zadnejstres
LAST TIME – www.bandzone.cz/lasttime
BOMBS FROM HEAVEN – www.bandzone.cz/bombsfromheaven (vítěz I. COF)
EXOTS – www.bandzone.cz/exots (DWD Prod.)
NEOSOUND – www.bandzone.cz/neosound (vítěz II. COF)
BEZNADĚJNÝ PŘÍPAD – www.bandzone.cz/beznadejnypripad (DWD Prod.)
COOKIES- http://bandzone.cz/cookies
YOUR LAST BREATH – www.bandzone.cz/yourlastbreath (vítěz IV. COF)

 

PŘEDPRODEJ: – Muzika Moravská Třebová (náměstí T.G.M.) – dále seženete lístek od členů týmu rádia DWD.cz – klub Duku Duku – třetí ročník festivalu se odehraje v prostorách budovy Hedva – přímo mezi autobusovým a vlakovým nádražím v Moravské Třebové!!!

 

VSTUPNÉ: 180 Kč v předprodeji/ 250Kč na místě