Dubnový díl Source of Noise s mladými kapelami Tichonov a Reflected!
25.4.2013
21.00

Poslední čtvrtek v měsíci se blíží a s ním další, již dvanácté pokračování rezidentní noci Source of Noise pod taktovkou holek QOTA DJanes. Tentokrát bude program nabitý ještě více, než kdy jindy. Živě se představí kapely Reflected (indie-noise/Praha) a Tichonov (alternative-indie/Valašské Meziříčí), jako DJs pak Sleeping Boy (Mejla – Vypsaná Fixa), Boy from Sunday School (Wlado – The Linings) a Tichonov DJs.

 

Reflected je uskupením třech mladých muzikantů z Prahy, kteří chtějí oslovit veřejnost svým syrovým soundem, naprostou upřímností a přátelským přístupem. Základní motivy v jejich muzice jsou rychlé melodie, chytlavé refrény a nespokojenost se současností. Reflected jsou úplnými nováčky na pražské hudební scéně. Teprve před nedávnem odehráli svůj vůbec prvn,í za to velmi úspěšný, koncert v strahovském klubu 007.

 

Tichonov, alternative-indie kapela z Valašského Meziříčí, je čerstvým přírůstkem tuzemské hudební scény. Kapela v těchto dnech připravuje debutovou desku, kterou natáčí ve spolupráci s Robem Bochnikem, kytaristou a skladatelem irské kapely The Frames. I přestože jsou Tichonov jako kapela nováčky na hudebním poli, ve své sestavě mají již otřelé muzikanty. Složení: Jan Boroš (Fiordmoss), Jan Janečka (Luno,

Southpaw), Jiří Petřek (Elektrick Mann) a David Schwager. Kluci z Tichonov se krom svého live vystoupení mimo jiné představí i jako DJs.

 

Jako DJ nebude chybět už pravidelný host na Source of Noise, Boy from Sunday school aka Wlado z The Linings. Jak už je zvykem, i tentokrát se bude jednat o čistě dubstepovou záležitost. Dále se pak můžete těšit na skvělý set Sleeping Boye aka Mejly z Vypsané Fixy, který předvede svůj specifický agro-pop mix.

 

To vše již tradičně v pražském klubu Chapeau Rouge v prostorách Undergroundu, 25.dubna 2013 od 21.hod.