DUB PISTOLS PŘIVEZOU V ŘÍJNU DO PRAHY NOVOU DESKU!
29.7.2015
20.00

Britská parta Dub Pistols je zpět s novým albem! Novinka se jmenuje Return Of The Pistoleros a angličtí pistolníci ji představí svým českým fanouškům 29. října v pražském Lucerna Music Baru. Koncert je součástí série dvaceti koncertů u příležitosti 20. narozenin Lucerna Music Baru.

 

Dlouho očekávaná deska Dub Pistols vyšla 1. června 2015 na labelu Sunday Best Recordings. Hned úvodní do drum and bass hozená hitovka Pistoleros vás dostane do varu typickými zbraněmi Dub Pistols – mocná dechová sekce, eklektický beat a energická ragga flow. Na nové desce spolupracovala spousta hostů jako MC Earl 16, Lindy Layton, jamajská hvězda Chezidek a Seanie Tee AKA Dark Horizon, který hostuje hned ve čtyřech skladbách. Kapela pod vedením frontmana Barryho Ashwortha kombinuje na nahrávce staré i nové Dub Pistols včetně spolupráce s producentem a skladatelem Timem Huttonem, který se jako autor podílel na tvorbě Groove Armady, Iana Browna nebo na novém albu Prodigy.

„Jdeme si vlastní cestou. Už se nemusíme vejít do hudebních škatulek a snažit se někomu zalíbit, protože máme silnou fanouškovskou základnu, která se stále rozrůstá. Chodí na nás jak „ska dědové“, tak i festivaloví teenageři. A všechno je to o tom, že si to lidi řeknou mezi sebou, žádný marketing, jen na základě našich koncertů. Myslím, že jsme ve skutečnosti takoví Pistolníci. Prostě psanci,“ popisuje Barry současnost kapely.

 

Koncert Dub Pistols proběhne v rámci série 20 koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru. Klub již zveřejnil dvě jména narozeninové šňůry – velšskou zpěvačku Marina and the Diamonds a legendy jazz-funku a soulu Incognito. Další koncerty výroční série budou odhaleny postupně v průběhu několika týdnů.

 

Vstupenky na Dub Pistols pořídíte za 390 Kč + poplatky. Předprodej odstartuje v pátek 17. 7. v 10:00 na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 450 Kč.

 

Oficiální FB událost: https://www.facebook.com/events/390028587858775/