Druhý singl kapely Hodiny má našlápnuto k tomu stát se letním hitem!

Kapela Hodiny vydala před půl rokem první singl Stmívání, který na YouTube během té doby nasbíral přes půl milionu shlédnutí. Druhý klip s názvem Jízdní řád popisuje životní zkušenosti zpěváka kapely Tomáše Sehnala.

Jízdní řád je o cestě životem, který je sám o sobě největší inspirací. O všech těch pádech, pochybnostech, výhrách i prohrách, lásce a o tom, že tak či tak, nejlépe nám je 1+1. A když vyjde 1+1=3, je to ještě lepší,“ vysvětluje námět songu jeho autor Tomáš Sehnal.

Díky kvalitní produkci a práci režiséra Ondřeje Urbance vypadá klip, který zachycuje příběh života dvou lidí v různých etapách téměř filmově. Natáčelo se nejen ve středních Čechách ( Davle, Štěchovice, hora Říp) ale také na místech, kde členové kapely trávili dětství. Nejen nostalgie, ale také pozitivní nálada, která panuje mezi členy kapely, se povedla přenést i před kamery, a tak vznikl pohodový videoklip, který má našlápnuto k tomu stát se letním hitem.

„Kromě výběru lokace bylo těžké najít i vhodnou autobusovou zastávku, kterou musel rekvizitář nakonec vyrobit ze zahradních hadic. Svou věrohodností zaskočila i profesionální řidiče. Tuto provizorní přenosnou zastávku jsme si po celou dobu natáčení vozili všude s sebou. Dopředu se tedy omlouvám divákům, kteří ji budou třeba v okolí Řípu hledat, ale pravdou je, že náš rekvizitář ji už má doma.“ dodává Ondřej Urbanec.