Druhý den BE TWENTY bude v ROXY patřit One Night Only!
16.10.2012
9.00
9.00
9.00

Od pondělí 15.října a až do neděle 21.října se bude v prostorách klubu ROXY a NoD konat týden BE TWENTY, pod čímž si můžeme představit jen to nejlepší ze sedmidenních oslav narozenin jednoho z nejstarších a téměř nejvíce významných klubů, které mnohé proslavil a mnohým pomohl s cestou hudebním světem.

Týden plný koncertů, výstav, divadla a performancí, takže každý z nás tam najde to, co je jemu blízké a nudit se určitě nebudete!!

 

Tento týden je zvláštní tím, že se v jeho rámci budete moci setkat nejen s legendami, které jsou s klubem ROXY úzce spjaty, ale také s umělci, kteří se představí v ČR úplně poprvé a to právě v rámci BE TWENTY!!

 

Jedněmi z nich je mladá britská kapela One Night Only! Rocková pětice z Helmsley, má na kontě známé písně jako je Just for Tonight nebo Say You Don“t Want It. Podle aktuálních informací právě pracují již na své třetí řadové desce, takže talent mladým chlapcům určitě nechybí. V ROXY by tak vedle dobře známých hitovek mohly zaznít i dosud neslyšené skladby, proto neváhejte a přijďte se do klubu podívat sami!! Je jistě o co stát!

Jako support vystoupí dvě české kapely a to Airfare a Holden Caulfield!

 

Roxy promotion Tickets:

Předprodej Ticketpro, Ticketportal a Ticketsream 550kč + poplatky, na místě 600kč.

 

One Night Only-Say you don´t want it