Devět kapel na pěti pódiích, narozeninový dárek pro fanoušky ROXY!
21.10.2015
20.00

Ve třetím dni narozeninových oslav uvidíte to nejlepší z české hudební scény. Stejně jako minulý rok se prostory ROXY a NoD propojí. V tento večer přetaví budovu na Dlouhé 33 v jeden tepající celek. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, devět kapel, jeden dům. Hlavní stage v klubu ROXY ovládne Vladimír 518 a nebude na to sám, slyšet ho s živou kapelou totiž můžete jen výjimečně. Vložte Kočku pokřtí novou live kazetu, takže walkmany s sebou!

 

V chill outu určitě nebude žádný „chill“. Celý prostor naruby obrátí screamo-elektronická partička Gagarin. Opět uvítáme Peter Pan Complex jejichž kytarovka už je naprosto dospělá.

 

Největší proměnou projde foyer Roxy, které se každoročně pro tento den mění v unikátní scénu. Kittchen naservíruje čerstvě uvařené album Kontakt. Vystoupí i Black Lion nejen proto, že Vegy nesmí chybět.

 

Manon i Apollinaire do divadla patří. A stejně tak i superkapely. Proto na hlavní Teatro stage v NoD uvidíte Manon Meurt a Apollinaire. Videogalerii rozpohybují Noisy Pots jedinečnou směsí plastových kýblů, vibrafonů a basů.

 

Barák bude zase plný lidí, a kdo byl minulý rok tak ví, že to zase bude legendární. Tato akce je už tradičně narozeninovým dárkem pro fanoušky ROXY/NoD a celý večer bude vše na správném místě, zdarma a pro všechny.

Vystupující umělci: Vladimir 518 & Live Band, Vložte Kočku (křest kazety), Manon Meurt, Noisy Pots, Peter Pan Complex, Kittchen, Apollinaire, Gagarin, Black Lion a další…

 

ROXY MAIN STAGE: Vložte Kočku, Vladimír 518 & Live Band

ROXY 2ND STAGE: Gagarin, Peter Pan Complex

FOYER STAGE: Kittchen, Black Lion

TEATRO NOD: Manon Meurt, Apollinaire

VIDEO NOD: Noisy Pots