Deratizéři pokřtí ve Vagónu nové CD Folk´s not dead!
8.6.2011
20.00
20.00

Slánská folk-punkrocková skupina DERATIZÉŘI, projekt baskytaristy a zpěváka Sváti z TOTÁLNÍHO NASAZENÍ, vydala na jaře nové album s názvem FOLK´S NOT DEAD a po čtyřměsíční pauze, způsobené studijním pobytem zpěvačky Martiny v Irsku, vyráží zkraje června na koncertní turné.

FOLK´ S NOT DEAD TOUR bude čítat 33 koncertů a začne již ve středu 8.června v pražském klubu Vagon, kde DERATIZÉŘI své nové CD pokřtí. Po boku „Deráčů“ vystoupí známá táborská ska-punková kapela PESHATA a soběslavští folk-punkoví HODNĚ PODNĚ. Začátek akce je ve 20:00 hodin, vlezné bude 130 Kč a deratizační křest by měl provést speciální zahraniční host.

DERATIZÉŘI představí svůj nový playlist a k vidění bude i nová pódiová show, o níž se postarají především obě krásné zpěvačky. Bude to bezpochyby vydařený večírek, na který jste všichni srdečně zváni.

Více info na www.deratizeri.cz

Helpband:
(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.