Děkan s Pekařem roztančili klub Garage v Děčíně!

Jednou z dvanácti zastávek Pekařův Děkan–Děkanův Pekař tour byl děčínský klub Garage. Vyprodaný sál pány přivítal 18.11. a od začátku akce až do konce afterparty nemohl žádný z návštěvníků litovat jediné koruny, kterou do lístku vložil. Pozitivní energie, která se valila z jeviště už během prvních tónů, rozpohybovala a rozezpívala všechny přítomné.

 

Do klubu byli diváci vpuštěni po deváté hodině a sál vypadal nejprve poloprázdně. To se ale během několika minut změnilo a ještě před začátkem vystoupení se mačkala hlava na hlavě. Za hlasitého jekotu a potlesku přišel na jeviště Jakub Děkan se svojí kapelou. První písnička, která rozpálila fanoušky byla od kapely UDG –Atomy. Jako host se objevil i po boku Rybiček 48 v písničce Chtěl jsem tím říct a právě při jejím natáčení se dal dohromady s Pekařem. Jedna z prvních kapel, se kterými začal Děkan vystupovat, jsou liberečtí ATMO music a právě s nimi nazpíval písně Ráno. Není to ale pouze hostující zpěvák, úspěch sklidil také s písní Já vím nebo Lea. Nejúspěšnější Děkanovo písnička se jmenuje Děda, se kterou své vystoupení zakončil.

 

Po krátké pauze a přestavbě scény se role vystupujícího zhostil Pekař, který svými charismatickými texty zasáhl mnoho lidí. I díky tomu se vloni stal objevem roku v anketě Český slavík. Během večera zahrál fanouškům své starší písně Bůh, Bohyně, Letní nebo Nikola. Mezi jeho novější singly patří Vrcholky a pády nebo Dvě duše. Lidé postávali pod pódiem i na schodech a užívali si pohodový večer. Chvílemi se sál podobal diskotéce. Texty Pekaře jsou velmi rytmické a málo koho nechaly při poslechu v klidu. Hlavně při písni Tančím byste v celém sále nenašli nikoho, kdo by jen tak postával nebo dokonce seděl. Večer ale neskončil odehranými písněmi dvou umělců,

 

následovala ještě afterparty, během které se o hudební složku staral DJ show. Děkan s Pekařem navazují na úspěšné turné, které jeli na jaře a jmenovalo se Malý velký tour.