Deaf Heart představují svůj singl Poison
7.2.2020

Na podzim loňského roku se na domácí hudební půdě objevila kapela Deaf Heart, o které je v poslední době slyšet v souvislosti s tipy na nominace na objev roku. Skupina v čele s Thomasem Lichtagem (ex Airfare) probouzí českou rock´n´rollovou scénu. Po úspěšném debutovém singlu Blood, jež právě zní na vlnách Evropy 2, uvádí další novinku – Poison a zve na koncert 7. 2. 2020 do klubu Rock Café.

 

Singl Poison doprovází video, za kterým stojí sama kapela, především Thomas s kytaristou Michaelem Váchou. „Poison je pro všechny holky, kterým jsme zlomili srdce, od kluků, kterým jste zlomily srdce,“ vzkazuje frontman skupiny Thomas Lichtag a pokračuje s oblíbenou nadsázkou: „Natočili jsme k tomu zatím náš nejnákladnější klip a zaplatili ho naši tátové, tak se podívejte.“ O produkci skladby se postaral producent Lukáš Chromek.

Za Deaf Heart stojí ostřílení muzikanti od Ewy Farne, Lenny, ex A Banquet a Rituálů. Jejich tvorba je typická dávkou cynismu a arogance v hávu drzých kytarových riffů. Poison není výjimkou.

 

Sebejistě působí Deaf Heart i na podiu, o čemž přesvědčí už 7. února 2020 v Rock Café, kdy zahrají společně s The Atavists a Monnou. Předprodej vstupenek běží v síti Goout.cz.