DEAD SET AGAINST A NOVÝ KLIP  BACK IN THE CITY!

DEAD SET AGAINST je českobudějovická metal-hardcore kapela, ve které působí členové Better Way a Satisfucktion. Kapela vznikla v roce 2006 a na svém kontě má dvě EP = Don´t Break 2008 a Pure Insanity 2011. Zahrála si společně například s Cro-Mags, Agnostic Front, Slapshot, Mucky Pup…V roce 2009 natočila video k písni Fight For Nothing a po delší odmlce představují nový klip s názvem Back In The City.

 

Klip se točil 28.5.2016 v budějovických ulicích. Natáčelo se celý den na několika místech, například v restauraci s „nejlepším pivem na světě“ ve Vatikánu na hlavní Lanově třídě a ve SK8shopu Final Míry Bartoše. Video pak několik měsíců čekalo na úplné dotažení a 13.10. 2016 vystrčilo paroháče na youtubu a zároveň jako videotip na bandzonu.Video natočil a sestříhal Libor Fousek.

 

„Je věnován všem kamarádům, jak těm účinkujícím v klipu, tak všem ostatním co stále podporují hardcore/punk scénu, hlavně Panzerovi(1970-2014), který dělal logo i design prvního EP a trika Dead set against. Klip je samostatná kapitola, kdy jsme se vrátili k old school hc-punk kořenům a je to jeden velkej mejdan s kámošema. Na rok 2017 chystáme nové věci, EP, merch. a hlavně více hraní….“ (offcsak).